Otčím

Stepfather

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Otčím

Otčím /2009

Režie: Nelson McCormick

Hrají: Penn Badgley, Amber Heard, Christopher Meloni, Sela Ward, Dylan Walsh

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 16.10.2009

Na DVD od: 15.2.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Otčím

Vypadá to, že remaky hororů velmi brzy skončí. Jestliže tedy v Hollywoodu nepřijdou na to, že remakovat se dají i remaky. Nejlepší a nejslavnější filmy už jsou dávno rozebrané a i nabídka druholigových hororů se ztenčuje každým dnem. Trilogie Stepfather (u nás se filmy objevily kdysi na VHS jako Otčím) rozhodně není žádný další Halloween nebo Pátek třináctého, ale svoje jméno mezi fanoušky žánru stále ještě má a je potřeba kout železo, dokud je žhavé. Hlavním hrdinou filmu je obyčejný chlapík, který na rozvedené ženy okolo čtyřicítky působí jako anděl. Je hodný, inteligentní, zábavný, pozorný a to určitě není všechno. Zkrátka ideální nový manžel a náhradní otec. Problém ovšem nastává v okamžiku, kdy nový tatínek zjistí, že jeho rodina není zdaleka tak fajn, jak si zprvu myslel. A když držkujícím puberťákům nestačí rázná domluva, je nutné sáhnout k extrémnějším prostředkům. A najít si někoho lepšího. V původním Otčímovi si zahrál hlavní roli Terry O`Quinn, který si v seriálu Ztraceni vystřihl dalšího parádního psychopata Johna Locka. Tentokrát by ho měl nahradit Christopher Meloni, jehož si můžete pamatovat jako vředovitého hnusa z prvního dobrodružství Harolda a Kumara (dobře, hraje ještě v seriálu Zákon a pořádek). Nelson McCormick letos natočil další hororový remake Maturitní ples a podle všeho se mu zrovna nezadařilo, tak uvidíme, jak to zvládne napodruhé.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Otčím


Recenze filmu Otčím

Původní film Otčím sice nepatří mezi hororovou klasiku, pár fanoušků ale má, a protože dnes Hollywood sáhne po všem, co patří do žánru, v němž lidé umírají bolestivou smrtí a má to alespoň malinko proslavené jméno, byl remake jen otázkou času. Těch dobrých předělávek doposud moc nevzniklo a Otčím bohužel jejich řady nerozšíří. Výsledek však mohl být o mnoho horší. Zásadní potíž tohoto thrilleru (o hororu se nakonec moc mluvit nedá), je v tom, že naprosto nemá čím překvapit. Už od začátku víme...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Otčím


DVD a Blu-ray filmu Otčím

Zatím nevyšlo.


Související články

2.11.2009 01:30 Michael Jackson to moc nerozbalil Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
26.10.2009 01:47 Konec SAW se blíží. Konečně! Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
19.10.2009 07:23 Maxitriumf Maxipříšerek, ale i hororů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
12.10.2009 05:53 Nové Blair Witch a romantický megahit Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
24.2.2009 19:28 Sucker Mamma od Snydera Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.