Osudové selhání

Breach

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Osudové selhání

Osudové selhání /2007

Režie: Billy Ray

Hrají: Ryan Phillipe, Chris Cooper, Laura Linney, Dennis Haysbert

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 16.2.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Osudové selhání

O tom, že agenti FBI bojují za svojí vlast, ale v případě, že jde o peníze, bojují klidně i za jinou, nás filmy přesvědčují docela pravidelně. Konec konců člověk z něčeho žít musí. O tom se přesvědčí i mladý talentovaný agent Eric O´Neill, který je přidělen do zvláštního oddělení, kterému šéfuje legendární Robert Hanssen. Renomovaný agent by měl vzít O´Neilla pod svoje ochranná křídla a naučit ho, jak to ve světě tajné služby doopravdy chodí. Hanssen ale netuší, že O´Neill má za úkol zjistit, co je pravdy na tom, že jeho nadřízený je krysa, která prodává státní tajemství na potkání. Čím déle spolu ti dva slouží, tím větší důvěru mají jeden ve druhého. Když ale Hanssen zjistí, jaký je skutečný úkol jeho kolegy, stojí před otázkou, jestli je pro něj cennější svoboda nebo přátelství. A Eric O´Neill a jeho rodina brzy na vlastní kůži pocítí, že Hanssen se bez boje nevzdá. Při pohledu na obsazení filmu Breach je jasné, že se na nás možná řítí pomalu tikající bomba. Film se sice nemůže chlubit hvězdami první velikosti, ale Chris Cooper podobné role zvládá levou zadní a Ryan Phillipe už mnohokrát dokázal, že není jen dalším hezounkem z plakátů v dívčích pokojíčcích. Psychologický souboj téhle dvojice navíc zezadu bude jistit vždy výborná Laura Linney. Režisér Billy Ray natočil před pár lety velice zajímavý film Shattered Glass a s psaním scénářů má bohaté zkušenosti (například Sopka nebo Pozdní let). Pokud se tedy cestou něco totálně nepokazí, mohl by být Breach příjemným zimním překvapením. Kvůli absenci nějaké velké herecké hvězdy to však nebude mít v pokladnách zrovna jednoduché.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Osudové selhání

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Osudové selhání

Dělat pro FBI je fajn. Člověk pracuje s inteligentními lidmi, nosí stylové obleky, může odposlouchávat rozhovory sousedů a pak na ně machrovat, fasuje odznak, se kterým může v hospodě frajeřit před kámošema a když má štěstí, půjčí mu šéf i nějaký ten firemní samopal na víkendové odreagování. Na to všechno se sympaťák Eric O´Neill těšil, ale místo nahánění teroristů a střílení z brokovnice jednou rukou dostal podstatně méně zajímavou práci. Tedy na první pohled. Měl se stát parťákem veterána...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Osudové selhání


DVD a Blu-ray filmu Osudové selhání

Zatím nevyšlo.


Související články

6.2.2017 10:00 Trailerová nálož ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
8.10.2016 17:00 Blade Runner se vydá do roku 2049 Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
22.7.2016 10:09 Téma: Stíhačky z Top Gunu pořád vládnou nebesům Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.