Osm hrozných

The Hateful Eight

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (28)
Plakát k filmu Osm hrozných

Osm hrozných /2015

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Walton Goggins, Amber Tamblyn

Česká premiéra: 7.1.2016

USA premiéra: 8.1.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Osm hrozných

V kostce: "Quentin Tarantino sestrojil ohromně soustředěnou westernovou konverzačku, která pozvolna nabírá obrátky, aby pak zábavně explodovala do všech směrů. Herci jsou precizní, napětí hmatatelné a dialogy maximálně libozvučné. Pokud tedy máte rádi filmy, ve kterých se jde pořádně do hloubky a do krve, neměli byste u Osmi hrozných prohloupit!"

Galerie obrázků filmu Osm hrozných


Recenze filmu Osm hrozných

O Quentinu Tarantinovi jeho spolupracovníci tvrdí, že točí hlavně pro diváky. Že své filmy upravuje tak, aby co nejvíc potěšily publikum, v čemž je prý lepší než většina ostatních režisérů. Upřímně nechápu, jak někdo k tomuhle závěru došel. Quentin je totiž učebnicovým příkladem tvůrce, který točí hlavně sám pro sebe. Právě on je alfou a omegou diváckého zážitku, a když něco baví jeho, prostě to bez okolků hodí na velké plátno. Bylo to poznat na jeho předchozích filmech? To si pište. Asi nejv...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Osm hrozných

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Osm hrozných

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
13.2.2017 15:00 NEJ roku 2016: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
8.12.2016 10:07 Tomb Raider má záporáka Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
11.7.2016 19:00 Nejlepší filmy první poloviny roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Quentin Tarantino má westerny rád, to naznačil už několikrát a po Djangovi se teď k žánru vrací. Jeho Hateful Eight však bude asi přeci jen o dost jiný film. Děj se má odehrávat ve Wyomingu těsně po skončení občanské války. Právě vypukla děsivá sněhová bouře a uprostřed divočiny je jen jedna jediná chata, kde se dá schovat. Cestu si sem najdou lovci lidí, bývalí vojáci i lidi, kteří mají své vlastní děsivé tajemství. A ponorková nemoc, která se dá léčit jen kulkou do hlavy, na sebe nenechá dlouho čekat. Tarantino si opět sehnal parádní herce, i když možná ne takové hvězdy jako v případě Djanga. Na druhou stranu Samuel L. Jackson ho nikdy nezklamal a Kurta Russella v pořádné velké roli určitě fandové taky uvidí rádi.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.