Osamělý jezdec

The Lone Ranger

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (54)
Plakát k filmu Osamělý jezdec

Osamělý jezdec /2013

Režie: Gore Verbinski

Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Helena Bonham Carter, Tom Wilkinson, William Fichtner

Česká premiéra: 4.7.2013

USA premiéra: 31.5.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Osamělý jezdec

Piráti z Karibiku jsou dnes – zvlášť po čtvrtém díle – ne zrovna oblíbenou sérií, fakt je však ten, že rodiny blbnutí Johnnyho Deppa jednoduše milují a jsou ochotny nechat za něj v kině docela dost peněz. Jerry Bruckheimer si to umí spočítat, a tak spolu s Deppem a režisérem prvních tří Pirátů rozjíždí novou sérii. The Lone Ranger je adaptací klasického ale u nás prakticky neznámého seriálu z prostředí divokého západu, v němž hrdinný kovboj John Reid spolu se svým indiánským kámošem Totem hájí spravedlnost a bojuje proti všemožným záporákům, mezi nimiž by ve filmu údajně měli být i vlkodlaci. The Lone Ranger se chystal docela dlouho a jednu dobu to kvůli trablům s rozpočtem vypadalo, že se ho vůbec nedočkáme, nakonec se ale všechny strany dohodly, sehnalo se přes dvě stě milionů dolarů a Bruckheimer může nastartovat další sérii s obřím komerčním potenciálem. Papírově si Bruckheimer pohlídal úplně všechno a pokud se opravdu pokouší vytvořit další Piráty z Karibiku, není nic jednoduššího, než si najmout jejich režiséra a hlavní hereckou hvězdu. Snad to dopadne lépe než Kovbojové a vetřelci.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Osamělý jezdec


Recenze filmu Osamělý jezdec

Superhrdinů je teď v oběhu spousta, ale žádný z nich nenosí na hlavě klobouk. A protože Zorro zatím pořád čeká na svou novou filmovou šanci, může dostat prostor chlapík, co na rozdíl od něj doplňuje černou škrabošku bílým klóbrcem a „stříbrným“ koněm. Říkají mu Lone Ranger, věří ve spravedlnost a chtěl by klátit svoji švagrovou… ale to je možná příliš velká zkratka. Silné gagy se pravidelně střídají s těmi slabšími a Jack Sparrow v nedohlednu.Každopádně v něj věřil producent Jerry Bruckheimer...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Osamělý jezdec

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Osamělý jezdec

Zatím nevyšlo.


Související články

25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
18.8.2016 10:08 S Holmesem bude sranda Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
20.2.2015 15:50 Režisér Pirátů chce závodit Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
30.12.2014 09:34 7 filmů dramaturgyně Radky Weiserové Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.12.2014 14:00 Letní nářez 2015: Černí koně Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.