Orel Eddie

Eddie the Eagle

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Orel Eddie

Orel Eddie /2016

Režie: Dexter Fletcher

Hrají: Taron Egerton, Hugh Jackman, Christopher Walken, Tim McInnerny, Jo Hartley

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 29.4.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Orel Eddie

V kostce: "Nikdy neustupuj, nikdy se nevzdávej. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a maminčina láska je důležitější než všechny medaile světa. Divili byste se, jak snadno lze tahle banální moudra přetavit do komedie, která má nenucený drajv a ještě vás stihne v závěru opakovaně chytit za srdíčko. Je to kýč? Asi jo... ale kvůli tomu si ten feel-good pocit vzít nenechte. "

Galerie obrázků filmu Orel Eddie


Recenze filmu Orel Eddie

Producentů má tenhle film celý zástup, ale Vaughnovo jméno zaujme, protože jeho želízka se objevují i v obsazení. Slavného-neslavného britského skokana na lyžích hraje Taron Egerton, jeho zprvu neochotného kouče Hugh Jackman. A hlavně má Orel Eddie přesně takovou tu nenucenou flow, kterou byste od Vaughna očekávali, ačkoliv tentokrát nestojí za kamerou a snímek jenom vede zkušenou producentskou rukou. Možná až trochu moc zkušenou, protože po stránce děje toho Eddie moc nenabídne, bez ohledu n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Orel Eddie


DVD a Blu-ray filmu Orel Eddie

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
11.10.2016 09:00 9 nových plakátů Fantastických zvířat Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.9.2016 14:00 Nový plakát Fantastických zvířat Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Filmové biografie se obvykle točí okolo velkých umělců, vědců, vynikajících sportovců nebo prostě lidí, co se nějak zapsali do historie, pokud možno pozitivně. Eddie the Eagle ale bude životním příběhem jednoho totálního klauna. Tahle přezdívka patřila Michaelu Edwardsovi, britskému skokanu na lyžích, který bojoval o medaile na Olympijských hrách v roce 1988. I když... spíš bojoval o život než o medaile, Edwards byl totiž dřevo, malý, tlustý a špatně viděl. Ale měl sen. A šel si za ním a i když neuspěl, v jistém smyslu se z něho legenda stala. Ve filmové verzi mu ksicht propůjčí Taron Egerton z Kingsmana a pomáhat mu bude třeba i Wolverine.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.