Oni

The Strangers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Oni

Oni /2008

Režie: Bryan Bertino

Hrají: Liv Tyler, Scott Speedman, Glenn Howerton, Gemma Ward

Česká premiéra: 20.11.2008

USA premiéra: 30.5.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Oni

V kostce: "Dva hrdinové, tři psychopati, jeden dům a boj o přežití. The Strangers je možná zoufale neoriginální horor, ale koho to zajímá, když většinu času atmosféra a napětí dokonale funguje? "

Galerie obrázků filmu Oni


Recenze filmu Oni

Pokud bychom měli zmínit jeden žánr, který momentálně nejvíc trpí hollywoodskou scénáristickou nemohoucností, byl by to určitě horor. V posledních letech totiž málokdy vznikne něco originálního. Předělávají se léty prověřené klasiky, asijské pecky se remakují jako o život a pokračování levných hororů s mizernými herci a béčkovou brutalitou jsou na každém rohu. The Strangers je sice film, jenž nevychází z literární adaptace filmové předělávky thajské hororu ze sedmdesátých let, ale originalitu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Oni


DVD a Blu-ray filmu Oni

Zatím nevyšlo.


Související články

21.9.2010 17:00 Shyamalan kráčí v Bayových šlépějích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
15.6.2008 23:27 Hulk i Shyamalan jsou na svém Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
10.6.2008 01:13 Tipovali jste medvěda nebo holiče? Rubrika: Novinky Diskuze: 349 příspěvků
8.6.2008 19:02 Úchyl Zohan zasednut pandou Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
3.6.2008 08:19 Tipovačka bez stropu Rubrika: Novinky Diskuze: 155 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Byla to taková milenecká idylka, pro mladý pár dovolená jak šitá na míru. Malý předměstský domeček, klid, nikde ani noha. Už při čtení těchto vět se vám ale musí zdát něco v nepořádku, vždyť co by to bylo za Rkový thriller, kdyby se znenadání neobjevil nějaký ten rušivý element, který si rád smlsne na cizí krvi? Nebojte, zpoza křoví nebudou bafat přerostlí švábi (ačkoliv to by možná milenecký pár uvítal raději). Bez jakéhokoliv důvodu na něj totiž začne útočit tříčlená skupina cizinců, jejíž stále otravnější - a hlavně bezdůvodné - ataky se brzy zvrtnou v životu nebezpečné. "Napínavý thriller", jak film všichni v produkci směle označují, by z tvůrčího hlediska asi nebyl tak zajímavý, nebýt hlavní ženské role. Debutující režisér a scénárista v jednom Bryan Bertino si do ní nalákal půvabnou Liv Tyler, jejíž obsazení zní v kombinaci s krvavou zábavou podezřele zajímavě. Její vnady a nakonec i život bude bránit Scott Speedman (Michael Corvin z Underworldů), a nám nezbývá než doufat, že se odváží i k něčemu jinému než jen nevinným předehrám a že si s Liv trochu pohraje.;) Věřit Bertinovi se však za sázku na jistotu označit nedá: Pořád je to debutant a pořád mi ten námět zní až příliš omšele, než abych mu věnoval větší pozornost.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.