Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Ong-Bak

Ong-Bak /2003

Režie: Prachya Pinkaew

Hrají: Tony Jaa, Petchtai Wongkamlao...

Česká premiéra: 26.5.2005

USA premiéra: 11.2.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ong-Bak

Byla nebyla jedna thajská vesnička s posvátnou sochou jménem Ong-Bak. Socha přinášela vesnici štěstí a blahobyt, ale jednoho dne se objevil záhadný "muž z města" a sochu ukradl (resp. její hlavu). Na vesnici padlo neštěstí - studny vyschly, úroda se neurodila, dobytek uhynul... nezbývalo než vyslat do města nejlepšího bojovníka z vesnice, aby věci napravil a ukradený artefakt získal zpět... Ve městě potkává prostý vesničan svého zcivilizovaného příbuzného (=vychcánek, podfukář a zlodějíček), který se svou kamarádkou obráží bary a vydělává si jak to jen jde. Zprvu nemá o breptání vesničana zájem a vidí v něm spíš příležitost k výdělku, ale nakonec se obrátí zpět na víru a pomůže vesničanovi sošku získat. Civilizace je tvrdá, ale lokty hlavního hrdiny jsou ještě tvrdší.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Ong-Bak

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ong-Bak

Úsporný děj v sobě úspěšně koncentruje ta největší klišé světové kinematografie, ale dokonalé proložení akčními scénami, usilovně hrající herci a podivné postavičky dovedou udělat i z uhlí diamant. ;) A co si budeme nalhávat, tady jde především o jedny z nejúžasnějších akčních scén poslední doby. Na to jsme se těšili, na to jsme čekali. Je tu všechno co jste viděli v ukázkách a ještě mnohem víc. Ačkoliv se ve filmu hodně používají opakované záběry nejvypečenějších úderů a zvuk je trochu zatlu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ong-Bak


DVD a Blu-ray filmu Ong-Bak

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.