Ong-Bak 2: Pomsta

Ong-Bak 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Ong-Bak 2: Pomsta

Ong-Bak 2: Pomsta /2008

Režie: Tony Jaa

Hrají: Tony Jaa a jeho oběti

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 23.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ong-Bak 2: Pomsta

V kostce: "Je to dvojka, ale má jiný příběh i hrdinu. Kdysi dávno, za mnoha kopečky a loužemi, se v Thajsku mlátili lidé do hlavy koleny a lokty. Moc toho nenamluvili, ale děsně je to bavilo. Velká škoda, že z našeho úhlu pohledu to tak nevypadá. Pokud jste škodolibí a rádi se smějete cizím zlomeninám, můžete si jednu hvězdičku přidat."

Galerie obrázků filmu Ong-Bak 2: Pomsta


Recenze filmu Ong-Bak 2: Pomsta

Když mi bylo dvanáct, viděl jsem ty nejlepší filmy od Bruce Lee a Jackieho Chana, načež jsem si řekl, že jednou bych chtěl něco takového umět, když ne odcvičit, tak alespoň natočit. Rok se s rokem sešel a já potkal lidi, co používali nohy nejen ke kopání do míče. A tak jsme natočili pár akčních kraťasů s nulovým dějem, maximálními vykrádačkami klasik a málem hollywoodskými ambicemi. Myslel jsem si tehdy, že když natočíme technicky dokonalou, po stránce choreografie vypiplanou akční scénu, tak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ong-Bak 2: Pomsta


DVD a Blu-ray filmu Ong-Bak 2: Pomsta

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
6.2.2017 10:00 Trailerová nálož ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
24.11.2016 09:18 Kdy dorazí hity budoucnosti? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
17.8.2016 09:58 7 filmů režiséra Dana Pánka Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
5.8.2016 17:00 Půlená finále končí, kašle na ně i Marvel Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: imf)

Žil bil vesničan (vážně bil každého :), ale jednoho dne ho chytil sousední kmen a hodlal ho obětovat. Kde se vzali, tu se vzali mistři různých bojových umění a celý kmen srovnali se zemí. Kluka vzali, do hlavy mu napěchovali všechny možné rozumy o tom, jak přelomit končetinu i strom a pak ho poslali do světa. Tradááá... příběh druhého Ong-Baku bude zřejmě tak primitivní, že ho můžeme narýsovat i podle útržkovitého traileru, kde na jedno kilo akce připadá čajová lžička zápletky. Alespoň že to konečně přesunuli do historického nádechu, takže se nestydíte, když vzduchem plachtí thajští kaskadéři v džínových bundách z Replay. Hlavním lákadlem druhého Ong-Baku, trochu partyzánsky režírovaným samotným Tonym Jaa, jsou slíbené kombinace bojových umění. Zatímco Donnie Yen v Hong Kongu mydlí MMA, Tony Jaa přichází s "přepínáním" stylů přímo uprostřed souboje. Z thajského boxu do kung-fu, to celé prokládané gymnastikou třetího stupně a kaskadérskými kousky, ze kterých aktéři odjížději na invalidních vozících. Mohlo by to vyjít i napotřetí. Ale raději doufejme, že na ten děj trochu přitlačili. Thajská obdoba Conana Barbara, ve které se meče vymění za lokty, by určitě nebyla na škodu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.