Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Oko bere

Oko bere /2008

Režie: Robert Luketic

Hrají: Kevin Spacey, Kate Bosworth, Laurence Fishburne, Jim Strugges, Aaron Yoo

Česká premiéra: 29.5.2008

USA premiéra: 28.3.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Oko bere

Pokud si pamatujete Rain Mana, tak si určitě vzpomenete na scénu, ve které si Dustin Hoffman zahrál karty. Díky svému autismu to byla celkem jednoznačná hra, protože věděl, co bude mít soupeř v ruce dřív, než byly karty vůbec vyloženy na stůl. Hrdinové 21 Rain Mana asi také viděli, ale rozhodně to nejsou autisté. Jsou to mladí géniové, kteří by měli v budoucnosti být vůdčími mozky nové generace. Teď jsou to ale jen obyčejní studenti s klasickými problémy. Nemají čas, škola je nebaví a peněz je nedostatek. Proč si tedy nezahrát v Las Vegas karty, když si dokážete v hlavě během zlomku vteřiny vypočítat, jestli v příští hře stojí za to riskovat kapesné od rodičů nebo jestli shrábnete jackpot? Banda mladých géniů se zkrátka rozhodla vyjet si do města hazardu a trošku si přilepšit. Bohužel hráči, kteří jim v casinech trochu nedobrovolně odevzdali desítky tisíc dolarů, jsou napojeni na mafii. A ta rozhodně nemá ráda, když jí banda usmrkanců obírá o výpalné. Pro studenty s IQ 190 bude ve Vegas zatraceně horko. Poslední mise Jamese Bonda ukázala, že pokerové tváře a milionové sázky mohou být stejně napínavé jako automobilové honičky. Pokud se tedy téma rozhodne zpracovat dobrý režisér. Robert Luketic (zodpovědný za Pravou blondýnku a Příšernou tchýni) žádné režisérské eso není, ale třeba mu změna žánru prospěje. Byla by škoda, kdyby takhle zajímavé obsazení přišlo vniveč.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Oko bere


Recenze filmu Oko bere

Parta studentíků obírá nejvyhlášenější kasina o stovky tisíc dolarů, aniž by přitom vrtala díry do trezorové ocele? Možná to zní jako nuda, ale kluci a holky z elitního kroužku profesora Rosy umějí počítat. Dokonce tak dobře, že by vám daňové přiznání protáhli kalkulačkou tam i nazpátek, než byste stihli vypít třetinku točené kofoly. I Ben Campbell je chodící stroj na čísla, kterému bůh do hlavy nadělil malou, velkou i největší násobilku. Holčičí známosti přesto může počítat na prstech, stejn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Oko bere


DVD a Blu-ray filmu Oko bere

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 14:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
25.12.2016 14:17 Víkendový výplach #381 o Santovi a drsňácích Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.12.2016 01:00 První reakce: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.