Okamžik zlomu

Fracture

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Okamžik zlomu

Okamžik zlomu /2007

Režie: Gregory Hoblit

Hrají: Anthony Hopkins, Ryan Gosling, David Strathairn, Rosamund Pike, Cliff Curtis

Česká premiéra: 2.8.2007

USA premiéra: 20.4.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Okamžik zlomu

Na světě není nic horšího než naštvaný důchodce. Souboje o poslední volné místo v autobuse se málokdy obejdou bez křiku a zlomenin, obchoďáky se stávají dějištěm krutých bojů o zlevněné potraviny a psychický nátlak pomocí vět „ty mladý sou dneska…“ může taky řádně pocuchat nervy. A když takovýhle pološílený veterán zaměří veškerou pozornost jen a pouze na vás, je na čase sbalit kufry a odstěhovat se na Ohňovou zemi. Bohužel pro asistenta státního návladního Willa Beachuma (Ryan Gosling) už je na to trochu pozdě. Nedávno se mu podařil parádní kousek, když chytil jistého Teda Crawforda (Anthony Hopkins), který se pokoušel zabít svou ženu. Bohužel soud měl na celou věc trochu jiný názor a tak se Crawford dostal ven. A rozhodl se, že Beachumovi udělá ze života peklo. To, že Fracture je vykrádačka Mysu hrůzy, je naprosto zjevné. Scorseseho verze se řadí mezi nejlepší thrillery vůbec, ale při pohledu na obsazení Fracture by to i v tomhle případě mohlo stát za to. Anthony Hopkins v posledních letech střídá zajímavé a průměrné filmy, tak snad tentokrát bude mít trochu štěstí a bylo by fajn vidět ho zase jednou na té špatné straně. Jeden takovýhle šílenec mu už totiž přinesl Oscara. Režisér Hoblit sice nepatří mezi absolutní hvězdy, ale ve své filmografii se může pochlubit takovými filmy jako je Frekvence nebo Prvotní strach, což nejsou žádné blbosti. Zbytek obsazení si taky bezpochyby uhraje svoje a pokud to někde nezaskřípe, tak by Fracture mohl být klasický thriller o hře na kočku a na myš, což je něco, co se jen tak neomrzí.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Okamžik zlomu

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Okamžik zlomu

Právníci jsou oblíbená filmová sorta. Vzdělaní, morálně nezávadní a plakátově krásní lidé šplhající po společenském žebříčku, odesílající ročně za mříže tucty černobílých desperátů. Je to tak? Willy Beachum patří přesně do téhle dušínovské kategorie a právě odchází z nevděčně placeného státní postu do velké právnické firmy, ve které má každý Ferrari a vnadnou blondýnku po boku. Willy je zelenáč a proto má zatím blondýnku za šéfovou a jezdí v obstarožním BMW. Jeho poslední případ ve staré dobr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Okamžik zlomu


DVD a Blu-ray filmu Okamžik zlomu

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
30.6.2016 19:54 Téma: Chystá se revoluce ve sledování filmů? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Květen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.4.2016 11:00 Reportáž: Pět hodin na place Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
9.2.2016 16:24 Sci-fi místo comicsů Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.