Ochránce

The Pacifier

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Ochránce

Ochránce /2005

Režie: Adam Shankman

Hrají: Vin Diesel, Brittany Snow, Brad Garrett

Česká premiéra: 9.6.2005

USA premiéra: 4.3.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ochránce

Policajt ze školky 2? Něco podobného připomíná zápletka tohoto Dieselova filmu, který je momentálně v postprodukci. Diesel hraje Shanea Wolfa, člena elitní jednotky, který nedokázal zabránit vraždě jednoho z nejgeniálnějších vědců na světě, jenž vymyslel něco převratného (neptejte se mě co, produkce to tají a stejně to asi bude úplně jedno). Finta je v tom, že ten vynález je ukrytý kdesi ve vědcově domě, což uvrhne do nebezpečí četnou rodinu zesnulého. Wolf je tedy přidělen na novou misi - ochránit děti a zároveň ...ehm... se o ně tak trochu i starat. Drsňácký agent brzy pochopí, že na caparty musí použít trochu jiné metody, které ho v akademii nenaučili a že ne všechny problémy se dají řešit pětačtyřicítkou. Takový rodinný akčňák by mohl přijít k duhu, navzdory tomu, že pro Diesela je to po megaprodukcích tak trochu krok zpátky (pro propadákovém Riddickovi se není moc čemu divit), ale jméno režiséra přináší chmury - Adam Shankman je možná kvalitní taneční choreograf, ale jeho režijní počiny Svatby podle Mary a Dům naruby byly v nejlepším průměrné.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Ochránce

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ochránce

V jednom reportu víkendových tržeb (které dopadly pro xXx 2 prachbídně) jsem četl, že Pacifier už má na kontě nějakých 140 milionů a Vin Diesel se někde v pozadí hlasitě směje. Inu... úspěch rodinné komedie mu možná vydělá na třetí díl Riddicka, ale stojí to za tu potupu před jeho fanoušky? Myslím, že ne. Rád bych zdůraznil, že nemám nic proti tanečním choreografům, dokonce ani ve chvíli, kdy se rozhodnou režírovat. Adam Shankman však doposud nepředvedl žádný rozumný důvod, kvůli kterému by m...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ochránce


DVD a Blu-ray filmu Ochránce

Zatím nevyšlo.


Související články

16.5.2016 12:39 Black Panther shání herecké posily Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
27.10.2014 20:00 Cumberbatch chce být Dr. Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
24.10.2014 18:00 Téma: Co všechno odhalil teaser Avengers: Age of Ultron? Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
26.9.2014 16:00 Téma: Akčňáci pro starší a pokročilé Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
20.8.2014 13:00 Téma: Marvel představuje Ant-Mana Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.