Ocelová pěst

Real Steel

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Ocelová pěst

Ocelová pěst /2011

Režie: Shawn Levy

Hrají: Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Kevin Durand, Anthony Mackie, Hope Davis

Česká premiéra: 10.11.2011

USA premiéra: 7.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ocelová pěst

V kostce: "Box už není v módě, teď se fandí robotům! Hugh Jackman jako bývalá profesionální mlátička zkouší nepříliš úspěšně vydělávat v blízké budoucnosti na robotích zápasech. K opravdovému úspěchu však potřebuje trochu motivace a cool syna. Hugh Jackman, roboti, sympaťák Dakota Goyo a ideální zábava pro celou rodinu. A je fuk, jestli hledáte efektní bitky nebo chcete svým blízkým nadávkovat nějaké ty rodinné hodnoty. "

Galerie obrázků filmu Ocelová pěst


Recenze filmu Ocelová pěst

Máte z letošní blockbusterové sezóny mírnou depresi a s nadějí čekáte na vánoční příliv oscarových kandidátů? Běžte se vyléčit do IMAXu, kde poběží Ocelová pěst v originále a na tom "plátně, který je vysoký jako sedm slonů na sobě". Nepřehází vám to žebříček nejlepších filmů roku, ale udělá vám to dobře. Zatraceně dobře.Ocelová pěst je ultimátní feel-good film. Nostalgie starých časů zabalená do moderní technologie.Přitom jsme si z toho ještě před pár měsící dělali srandu. Shawn Levy byl přin...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ocelová pěst


DVD a Blu-ray filmu Ocelová pěst

Zatím nevyšlo.


Související články

3.2.2017 17:00 Liam Neeson se mstí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
12.1.2017 12:30 VIDEO: Nové záběry z Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
11.11.2016 10:46 Jessica Chastain jako comicsová drsňačka Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hugh Jackman to nemá úplně snadné. Je to sice sympaťák, umí hrát a není moc lidí, kterým by lezl na nervy, ale pokud není zrovna Wolverinem, nikdo na něho není moc zvědavý. Příští rok se ale pokusí uspět v pokladnách kin i trošku jinak. Real Steel je adaptací staré stolní hry, ve které se prostě a jednoduše řežou dva roboti. Ale ne, bude to trochu složitější. Děj se má odehrávat v budoucnosti, kde jsou rvačky robotů nejpopulárnějším sportem a bývalí boxeři pracují jako trenéři. Jackman si takovou vysloužilou mlátičku zahraje, jeho cílem ale nebude jen vyhrát a seřezat všechno, co se jemu a jeho robotovi dostane do cesty, ale také vyrovnat se s faktem, že má jedenáctiletého syna. Vedle Jackmana se objeví třeba Evangeline Lilly a Kevin Durand ze Ztracených nebo Anthony Mackie z oscarového Smrt čeká všude. Za kamerou je však rutinér (i když komerčně úspěšný) Shawn Levy, takže doufejme v příjemné překvapení.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.