Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Obr Dobr

Obr Dobr /2016

Režie: Steven Spielberg

Hrají: Bill Hader, Rebecca Hall, Jemaine Clement, Penelope Wilton, Mark Rylance

Česká premiéra: 1.9.2016

USA premiéra: 1.7.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Obr Dobr

V kostce: "Vizuálně hezká, ovšem vnitřně prázdná adaptace, u níž bije do očí (a mozku) hlavně rozvleklost a nelogičnost scénáře. Jestli už na něco musíte s dětmi, zkuste libovolný animák (snad kromě Buchet a klobás). Tohle není ten Spielberg, kterého máme rádi."

Galerie obrázků filmu Obr Dobr


Recenze filmu Obr Dobr

Musíme si to přiznat, Steven už není tou zárukou blockbusterové kvality jako kdysi. Hlavně v Lincolnovi a Válečném koni se stále snažil vyprávět velké příběhy, ale jako by téhle ikoně nového Hollywoodu přece jen docházel dech. Loňským Mostem špionů ale naopak potěšil, takže optimisti se nenechali rozhodit ani podivně nezáživnými ukázkami na novou pohádku. A udělali chybu. Obr Dobr, jak zní podivný český překlad (včetně ještě podivnějšího oslovení „Obře Dobře“, kterého se ve filmu dočkáte tak ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Obr Dobr

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Obr Dobr

Zatím nevyšlo.


Související články

9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
8.9.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních zářijových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
17.7.2016 22:32 Krotitelé duchů nestačili na Mazlíčky, animáky vládnou Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
11.7.2016 15:59 Tvůrci Mimoňů jedou: Mazlíčci jsou rekordní megahit Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vyjmenovat všechny pecky Stevena Spielberga by bylo na dlouho. Umí všechny žánry a zvládá horory i rodinné komedie. A i filmy pro děti. Jeho E.T. se stal klasikou, Tintin je taky fajn a teď chystá The BFG. Fanoušci herního Dooma se uklidní, protože jejich oblíbený kanón tady asi nebude, ale místo něj dorazí trojice hodně neobvyklých hrdinů. Mladá dívka, anglická královna a obr BFG, který je na rozdíl od svých kolegů fakt pohodář. Právě ostatní obři, jimž zachutnalo lidské maso, se chystají napadnout Zemi a sežrat celé lidstvo a tahle trojka jim v to musí zabránit. Casting není superhvězdný, ale Bill Hader nebo Rebecca Hall by si svoje měli bez problémů uhrát. Knižní předlohu navíc napsal autor Karlíka a továrny na čokoládu Roald Dahl a o scénář se postarala autorka E.T.ho Melissa Mathison, takže by to fakt mohlo být dobré.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.