Obhájce

The Lincoln Lawyer

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Obhájce

Obhájce /2011

Režie: Brad Furman

Hrají: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe, John Leguizamo, William H. Macy

Česká premiéra: 11.8.2011

USA premiéra: 18.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Obhájce

V kostce: "Mick je charismatický expert přes trestní právo – advokát, co zvládne vysekat z průšvihu kdejakého frajírka. Jeho nový klient, který podle všeho ubližuje ženám, mu ale nadělá velké problémy… Řemeslně vyvedené drama naplňuje všechny požadavky svého subžánru a chlubí se výtečnou režií, spletitým a napínavým dějem, ale i kvalitní hereckou sestavou. Vyplatí se vidět. "

Galerie obrázků filmu Obhájce


Recenze filmu Obhájce

Procento filmů daného distribučního roku, na které se zapomene hned po Silvestru, je dlouhodobě hrozně vysoké. Logicky jsme proto dospěli do stádia, kdy je i sousloví „dobrá práce“ svým způsobem vyznamenáním.V souvislosti s novým snímkem Obhájce se tohle hodnocení objevuje hodně často. Navíc zaslouženě a ještě zní vcelku přesně – na filmu neznámého režiséra Brada Furmana je totiž vidět jistá „rukodělnost“, tedy filmařská poctivost spoléhající na promyšlený scénář, soustředěné vedení herců a s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Obhájce


DVD a Blu-ray filmu Obhájce

Zatím nevyšlo.


Související články

8.9.2016 10:10 Johnny Depp a smrt hudebních legend Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
8.10.2015 14:04 Kdo natočí Flashe? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
10.6.2015 19:00 Laserový IMAX: Divadýlko nebo kinofilův ráj? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
9.4.2015 17:00 Grand Theft Auto a Harry Potter Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Některým věcem člověk nebude nikdy rozumět, dokud je neuvidí na vlastní oči. Tak třeba The Lincoln Lawyer. Název filmu neodkazuje na právníka jednoho z amerických prezidentů, to by bylo moc jednoduché. Snímek Brada Furmana totiž sice vypráví o právníkovi, ale o takovém, který všechnu svou práci odvádí ze zadního sedadla Lincolnu, tedy automobilu. A to zvládá reprezentovat bohatého klienta z Beverly Hills! Jak to dělá? Videokonference? Parkuje automobil přímo v soudní síni? Nebo jako co? Smysl to zatím nedává, ale co byste chtěli, když tu hraje Matthew McConaughey. Zbytek obsazení každopádně nevypadá špatně, tak se nechme překvapit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.