Obchodník se smrtí

Lord of War

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Obchodník se smrtí

Obchodník se smrtí /2005

Režie: Andrew Niccol

Hrají: Nicolas Cage, Ethan Hawke, Jared Leto

Česká premiéra: 12.1.2006

USA premiéra: 16.9.2005

Na DVD od: 14.8.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Obchodník se smrtí

Poslední statistiky ukazují, že na každých dvanáct lidí na světě připadá jedna střelná zbraň. Ale co těch ostatních jedenáct? Přesně takhle přemýšlí ti nejlepší dodavatelé. A když přijde na dodávku zbraní napříč zeměkoulí, Yuri Orlov (Nicolas Cage) je skutečná špička. A navíc byste to do něj ani neřekli – nosí elegantní modré sako, nemá agresivní náturu a není ten typ, co řeší problémy olovem. To ne. Yuri je podnikatel. Solventní kus s ušlechtilými zájmy. Chtějí Arabové někoho zastřelit? Tak jim přece pomůžu! A tak dále. Každopádně, poslední dodávka se Yurimu příliš nepovedla. Nejenže nedostal zaplaceno, ale teče mu trochu do bot i ohledně otázky přežití. Dostal se totiž do nebezpečného pohraničního pásma, kde to vře a kde mu mimochodem šlape na paty jak dravá konkurence, tak odvěký Yuriho rival, agent Interpolu Jack Valentine v podání Ethana Hawkea. S celou armádou speciálních jednotek. Aby toho nebylo málo, začne našeho hrdinu hlodat i svědomí… no prostě, hodně vydatná nadílka na jednoho obyčejného smrtelníka ;). Lord of War je avizován jako nabušený dobrodružný akčňák a nemáme jediný důvod tomu nevěřit. Cage by určitě do ničeho špatného nešel ;).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Obchodník se smrtí

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Obchodník se smrtí

Většina recenzentů asi začne pojednání o Obchodníkovi se smrtí tou první větou, která ve filmu zazněla: Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních? Já to neudělám (i když... a sakra, chytil jsem se do vlastní pasti ;), protože tenhle film si zaslouží trochu víc než jen krátkozraké papouškování. Vyžádá si od vás trochu přemýšlení i poté, co poslední titulek zapluje za okraj plátna a troufnu si říct, že ve vás i svým způsobem d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Obchodník se smrtí


DVD a Blu-ray filmu Obchodník se smrtí

Zatím nevyšlo.


Související články

7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
4.1.2017 12:55 Kdy dorazí Han Solo? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
4.1.2017 00:45 10 věcí, které nejspíš nevíte o Rogue One: Star Wars Story Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.