Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Noční let

Noční let /2005

Režie: Wes Craven

Hrají: Cillian Murphy, Rachel McAdams, Jack Scalia, Brian Cox

Česká premiéra: 27.10.2005

USA premiéra: 19.8.2005

Na DVD od: 14.6.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Noční let

Potkali se ve frontě na lístek, v kavárně a pak zjistili, že vedle sebe dokonce sedí v letadle. Někdo by si mohl myslet, že osud hraje s Lisou a Jacksonem pěkně vypečenou hru a nějak se mu zalíbila idea, že tyhle dva by jednou mohli být spolu. On je milý, šarmantní, nedbale elegantní a ona lehce nesmělá krasotinka, které se tahle charakteristika docela líbí. A když už to mezi nimi vypadá celkem nadějně, v mžiku opouštíme mantinely romantické komedie. Lisa se Jacksona zeptá, kam a proč to vlastně letí... a to je chyba. Dozví se od něj, že má za úkol dohlédnout na vraždu bohatého podnikatele, který je jedním z pasažérů. Má se tak stát dokud letadlo nepřistane a hádejte, koho si Jackson vybral jako nedobrovolného vraha. Pokud Lisa odmítne spolupracovat, čeká jejího tatínka ošklivá budoucnost. Těsně před odletem byl totiž unesen Jacksonovým psychopatickým přítelíčkem, jehož jediné zbožné přání je, aby zazvonil telefon a parťák z paluby mu poručil příslušníka Lisiny rodina oddělat. Do téhle honičky s časem vložil své režisérské schopnosti proslulý teen-hororový fanatik Wes Craven, hlavních rolí se zhostila Rachel McAdams (alias Žába k zulíbání) a Cillian Murphy, hrdina Boyleových 28 dní. Jsem moc zvědavý, co z toho vyleze, protože námět celé téhle taškařice zní hutně a originálně.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Noční let

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Noční let

Americký režisér/producent Wes Craven, jehož jméno zdobí v titulkách téměř všechny zásadnější hororové tituly devadesátých let, přichází s překvapivě komorním a jednoduchým příběhem, který má na míle daleko k obvyklé teenagerovské kombinatorice jeho dvorního scenáristy Kevina Williamsona. Zápletka Red-Eye je prostá jako bulharská striptérka – pokud Rachel McAdams neudělá to, co po ní Cillian Murphy chce, její tatínek zemře. Navodit k téhle premise pocit zoufalé úzkosti není problém, protože ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Noční let


DVD a Blu-ray filmu Noční let

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 266 příspěvků
15.2.2017 09:00 Drb týdne: Popis teaseru Star Wars: Epizody VIII Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.