Noc v muzeu 2

Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Noc v muzeu 2

Noc v muzeu 2 /2009

Režie: Shawn Levy

Hrají: Ben Stiller, Owen Wilson, Amy Adams, Bill Hader, Hank Azaria

Česká premiéra: 21.5.2009

USA premiéra: 22.5.2009

Na DVD od: 12.10.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Noc v muzeu 2

V kostce: "Ben Stiller podruhé a v podstatě stejně úspěšně hlídá oživlé muzejní exponáty, hledá smysl života a zachraňuje planetu. Tentokrát po boku půvabné Amy Adams, skotačivého Abrahama Lincolna a věrných parťáků Owena Wilsona a Stevea Coogana. Dokud jsou v pohotovosti trikoví kouzelníci, jede film jako namydlený blesk. Ani ten nejpovedenější digitální kašpar ale nepomůže překlenout úzkou škatulku rodinné komedie."

Galerie obrázků filmu Noc v muzeu 2


Recenze filmu Noc v muzeu 2

Když má něco úspěch, musíte toho vyrobit co nejvíc, pokud možno v co nejkratším čase. Zlaté hollywoodské pravidlo už Shawnu Levymu vydělalo na tři vily, dvě limuzíny a školné na Harvardu pro všechny děti ze sousedství. A přitom točí jen rutinu bez chuti a zápachu pro amerického Joea a českého Pepíka. Za remake Růžového pantera jsme ho v redakci chtěli připíchnout na kůl, v případě Nocí v muzeu ale jen tiše brbláme. V rámci zvolené škatulky (totiž rodinné komedie) totiž dějepisná pecka s Benem...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Noc v muzeu 2


DVD a Blu-ray filmu Noc v muzeu 2

Zatím nevyšlo.


Související články

29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
24.1.2017 17:16 Záznam MZ Live #91 o xXx 3, Elle a Rozpolceném Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
6.1.2017 10:30 Profesor X a noví mutanti Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ben Stiller měl loňský rok trochu smůlu. Jeho Těsně vedle v kině propadlo a o nějakých kvalitách se u tohoto filmu také bohužel mluvit moc nedá. Letošní Tropic Thunder sice vypadá hodně zajímavě, ale také to může nakonec dopadnout všelijak. Stiller tedy potřebuje nějakou jistotu a tou by pro něj mohla být druhá Noc v muzeu. Předloňský hit si sice dnes už pamatuje málokdo, ale ty necelé dvě hodiny byly poměrně příjemná (i když trochu jednoduchá) zábava. A dvojka slibuje to samé. Hlídač Larry Daley tentokrát zavítá do jednoho z největších muzejních komplexu na světě a zjistí, že ani tady není všechno úplně v pořádku. Krom Stillera se vrátí i pár známých z prvního dílu. Především tedy prťavý cowboy Owen Wilson nebo římský legionář Steve Coogan. Zatím to ale vypadá, že svojí roli si nezopakuje Robin Williams. Každopádně můžeme čekat další spoustu čestných roliček ve filmovém balení pro celou rodinu. Režisér Shawn Levy sice asi žádný lepší výkon nepředvede, ale pokud všechno do sebe zapadne alespoň tak jako minule a scénář nebude úplně blbý, mohlo by to být nakonec celkem fajn.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.