Ninja Assassin

Ninja Assassin

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Ninja Assassin

Ninja Assassin /2009

Režie: Jamec McTeigue

Hrají: Rain, Naomie Harris, Rick Yune, Shô Kosugi, Ben Miles

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.11.2009

Na DVD od: 19.4.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ninja Assassin

V kostce: "Elitní ninja Raizo se vzepřel systému. A teď je z něj psanec, okolo kterého se hromadí mrtvoly. Má ještě čas vzpomínat, jak to celé bylo, přestože moc dobře ví, že finální rozřešení svárů s vůdci mocného klanu přijde už brzy… „Matrixovský“ producentský tým okolo sourozenců Wachowských zase jednou důvěřoval Jamesi McTeigueovi a na filmu je to určitě vidět. Z ambiciózní bojovky se vylíhla neurovnaná, předigitalizovaná a celkově nepříliš vábná velkoprodukce druhého sledu. Béčko s áčkovým rozpočtem, ale bez brakové šťavnatosti, které ninjovský potenciál vydrhlo do nepříjemně matné podoby. Kvůli téhle krvavé matlanici si děti ve školce na neviditelné zabijáky s hvězdicemi hrát nebudou."

Galerie obrázků filmu Ninja Assassin


Recenze filmu Ninja Assassin

Říká se, že to, jestli se vám film líbí nebo ne, poznáte podle jeho prvních deseti minut. Osobně si dovolím tvrdit, že v prvních deseti minutách můžete naplno poznat i povahu celého filmu. Většinou prostě už po téhle době víte, na čem jste, co vás čeká, jak daleko vás film odveze na svém hřbetu a jak moc se budete té jízdě vzpírat. Platí to i pro rubačku Ninja Assassin, která se dere na DVD. I když… ne zcela.Už od prvních sekund je zřejmé, že z útrob studia Dark Castle vylezlo další béčko s p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ninja Assassin


DVD a Blu-ray filmu Ninja Assassin

Zatím nevyšlo.


Související články

20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
3.2.2017 03:30 Nový plakát Strážců vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bratři Wachowští sice natočili Matrix a nesmazatelně se zapsali do filmové historie, ale po průšvihu jménem Speed Racer mají co napravovat. Jejich barevná autodráha se nám sice líbila, ale bohužel jsme byli v menšině a film se stal jedním z největších letošních finančních průšvihů. Ninja Assassin by měl situaci napravit, ale žádná legrace to také asi nebude. Hlavním hrdinou filmu je člen klanu ninjů Raizo, který odmítne vykonat úkol a postaví se tak proti svým bývalým kolegům a učitelům. Navíc mu na paty šlape agentka Mika Coretti. Zkrátka bude mít dost práce a na jeho kataně zaschne hodně krve. Ninja Assassin by měl být natočený podobným způsobem jako Speed Racer, ale namísto pastelkové atmosféry nás nejspíš čeká hodně krvavých cákanců. Každopádně režisér James McTeigue ve svém předchozím filmu V jako Vendetta ukázal, že svému řemeslu poměrně rozumí. Na scénáři se navíc podílí jeden z nejrespektovanějších comicsových scénáristů a tvůrce seriálu Babylon 5. J. Michael Straczynski. Otázka je, jestli tvůrci příliš neriskují, když do hlavní role obsadili korejskou hereckou hvězdu, kterou téměř nikdo nezná (ne, role ve Speed Racerovi z něj mezinárodní hvězdu opravdu nedělá). Ani ostatní herci nebudou fungovat zrovna jako magnet na diváky, takže musíme čekat na trailer, který snad ukáže, jestli se máme těšit, nebo se začít bát.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.