Nezvratný osud 5

Final Destination 5

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Nezvratný osud 5

Nezvratný osud 5 /2011

Režie: Stephen Quale

Hrají: Tony Todd, Emma Bell, David Koechner, Courtney B. Vance, Nicholad D`Agosto

Česká premiéra: 8.9.2011

USA premiéra: 12.8.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nezvratný osud 5

V kostce: "Parta kolegů vyráží na team buildingovou akci, osud pro ně ale chystá překvapení v podobě rozbitého mostu. Na rozdíl od desítek dalších lidí však tahle parta přežije. Osud si však - ani tentokrát - nenechá do své práce kecat. Pátý díl hororové série nepřichází s ničím novým, naštěstí tentokrát nabízí opravdu veselá úmrtí, řádnou dávku černého humoru a efektně využité 3D. Nic zásadního, ale rozhodně zábavná podívaná, pokud víte, do čeho jdete. "

Galerie obrázků filmu Nezvratný osud 5


Recenze filmu Nezvratný osud 5

Série Nezvratný osud je na tom podobně jako konkurenční SAW. Není potřeba mít nějak zásadně dobré herce, protože pár hladovějících zoufalců ochotných objevit se před kamerou se najde v Hollywoodu vždycky. Co se zápletek týče, tak si tahle série pořád víceméně vystačí s tím, že na začátku vidíme jednu velkou katastrofu, kterou přežije pár šťastlivců, a ti pak postupně umírají, protože před osudem se jednoduše zdrhnout nedá. Těch pár kosmetických změn, jež se v sequelech objevily, snad ani nest...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nezvratný osud 5


DVD a Blu-ray filmu Nezvratný osud 5

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
7.2.2017 09:53 Pitt ani hororová legenda nedorazí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
17.1.2017 18:00 Digitální Leia nebude Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
25.12.2016 14:17 Víkendový výplach #381 o Santovi a drsňácích Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Série Nezvratný osud začala v roce 2000 jako svěží, inteligentní a pořádně napínavý film. Bohužel budoucnost těmhle historkám o lidech, kterým usiluje o život sama zubatá, nic moc hezkého nepřinesla. Dvojka byla sice alespoň vesele brutální, pak už se ale jen opakovalo schéma, které šlo kvalitativně čím dál tím víc do kopru. Od pětky nic moc nového nečekáme. Opět tu máme partu hrdinů, kteří se díky vizi jednoho z nich vyhnou brutální nehodě na mostu, a budou si místo rakve užívat života. Alespoň prvních dvacet minut stopáže, protože pak je určitě čeká další várka podivných a absurdních nehod. Za kamerou sedí Stephen Quale, jenž pomáhal Cameronovi s jeho dokumentem Tajemné hlubiny 3D a sázet se bude opět spíš na 3D než na kvalitní herce. Ale třeba budeme mít po katastrofální čtyřce kliku a dopadne to alespoň průměrně.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.