Nezvratný osud 3

Final Destination 3

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Nezvratný osud 3

Nezvratný osud 3 /2006

Režie: James Wong

Hrají: Mary Elizabeth Winstead, Ryan Merriman, Amanda Crew, Texas Battle

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 10.2.2006

Na DVD od: 10.1.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nezvratný osud 3

Nenápadný režisér a do té doby převážně televizní scenárista James Wong se před lety blýsknul poměrně zajímavým a originálním hororem, v němž se partička teenagerů snaží oblafnout smrt. Nezvratný osud byl příjemným překvapením především z toho důvodu, že do osvědčeného vyvražďovacího schématu vnesl nové svěží prvky a díky tomu, že smrt má své neviditelné drápky úplně všude, záleželo jen na Wongově fantazii, jak moc rafinovaně s nebohými teenagery naloží. Naložil víc než dobře. Před dvěma lety vzniklo pokračování, od něhož se z osobních důvodů distancoval a i když film nedopadl v rámci možností špatně, Wongův rukopis v něm znatelně chyběl. A teď se podobně jako John McTiernan se Smrtnosnou pastí vrací zpět s trojkou, aby všem ukázal, že porcovat mladistvé ještě nezapomněl. Kruh původních hrdinů už ale uzavřel, protahování osudů přeživších ze dvojky také a třetím dílem Nezvratného osudu vzniká zbrusu nová kapitola. Tedy, tak úplně zbrusu zase ne. Kromě toho, že ústředním katalyzátorem pro rozhýbání zápletky tentokrát není letadlo, ale horská dráha, zůstává celé schéma při starém. Hlavní hrdince Wendy se zdá sen o tom, že nově postavená atrakce za městem, po které s partou už pár dní lačně pokukují, nevydrží a nebozí pasažéři, kteří si tou dobou budou užívat nefalšovaného adrenalinu, budou rozmetáni po celém lunaparku. A poněvadž v jednom z pasažérů pozná sebe, nebere to na lehkou váhu. Přemluví kamarády, aby šli raději na zmrzlinu a odtamtud po chvíli sledují, jak se dráha za skřekotu umírajících skutečně bortí. Ale smrt jen tak nepřelstíte… pokud máte umřít, tak prostě umřete a ona už si na to dohlédne ;).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Nezvratný osud 3

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Nezvratný osud 3

Filmoví smrťáci jsou dobře placení parchanti. Dělají svojí práci dobře a neodfláknou vás nějakým tím infarktem nebo mrtvicí. Paní Smrt z Nezvratných osudů pak sedí na pomyslném vrcholu potravního řetězce. Nepotřebuje k porcování teenagerů žádného prostředníka a ráda si vybírá nějaké to médium, kterému poťouchle prozradí, co ho čeká v následujících několika hodinách. Ve zkratce: výbuchy, trhání končetin, upalování zaživa, drcení kostí a svévolné externí poletování interních orgánů. Když jsme t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nezvratný osud 3


DVD a Blu-ray filmu Nezvratný osud 3

Zatím nevyšlo.


Související články

7.2.2017 09:53 Pitt ani hororová legenda nedorazí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
17.1.2017 18:00 Digitální Leia nebude Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
25.12.2016 14:17 Víkendový výplach #381 o Santovi a drsňácích Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
20.12.2016 01:00 První reakce: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.