Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Neznámý

Neznámý /2011

Režie: Jaume Collet-Serra

Hrají: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Frank Langella, Aidan Quinn

Česká premiéra: 14.4.2011

USA premiéra: 18.2.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Neznámý

V kostce: "Slibně rozjetý eurothriller s civilním Neesonem se začne hroutit do sebe ve chvíli, kdy filmařům dojdou berlínské památky a hollywoodská klišé. Nečekejte odvar z 96 hodin. Jakmile se v tomhle filmu přestane procítěne konverzovat a začne se jednat, je až příliš vidět, že se malý rozpočet snaží nedostatek akce nahradit překvapivými zvraty. A moc mu to nejde."

Galerie obrázků filmu Neznámý


Recenze filmu Neznámý

Úspěch 96 hodin zamotal hlavu hodně producentům. Nejdřív Lucu Bessonovi, který chudák ani neví, jak k tomu došlo, a snaží se na to marně navázat (nakonec tím, že udělá stejnou chybu jako při navazování na úspěch Kurýra - angažuje pro pokračování Oliviera Megatona), posléze pak americkým producentům v čele s akčním kouzelníkem Joelem Silverem. Ten hodil do mixéru evropské lokace, Liama Neesona a rodinného příslušníka v nesnázích, ale místo čistého adrenalinu operuje s paranoiou a snaží se tak ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Neznámý


DVD a Blu-ray filmu Neznámý

Zatím nevyšlo.


Související články

10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
8.11.2016 09:21 Největší akční mlátičky spojí síly Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
2.11.2016 17:30 Akční legendy míří do Asie Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
7.8.2016 22:00 Sebevražedný oddíl urval rekord a zabil Bournea Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Liam Neeson se na stará kolena stal akčním hrdinou. Díky thrilleru 96 hodin a připravovanému A-Teamu se mu nabídky na role, ve kterých je potřeba občas někoho zmlátit nebo zastřelit, jen hrnou. Unknown bude příběhem lékaře, jenž se probudí po autonehodě a zjistí, že mu kdosi ukradl identitu a nepoznává ho ani jeho vlastní žena. Brzy mu navíc začne o život usilovat jakýsi atentátník. Policie mu nepomůže, rodina se k němu nezná, a tak musí pravdu vypátrat sám. Neeson bude vedle sebe mít pár dalších poměrně hodně zajímavých herců, Unknown¨bude ale především velkou šancí pro režiséra. Jaume Collet-Serra v hororovém thrilleru Orphan ukázal, že umí budovat napětí a akční scény zvládá také velmi dobře. Pokud tedy všechno půjde tak, jak má, mohl by být tenhle film nejen pořádným napínákem, ale pro režiséra i vstupenkou do první hollywoodské ligy.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.