Nezastavitelný

Unstoppable

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Nezastavitelný

Nezastavitelný /2010

Režie: Tony Scott

Hrají: Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Kevin Dunn, Victor Gojcaj

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 12.11.2010

Na DVD od: 4.4.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nezastavitelný

V kostce: "Chris Pine a Denzel Washington jako dva noví spolupracovníci, které na dráze čeká tvrdá šichta. Shodou nokolností se totiž vymkl kontrole vlak s hodně nebezpečným nákladem, a nikdo jiný než hrdinní železničáři za brzdu zatáhnout nemůžou... Bezmála béčkově koncipovaný thriller sice nemá vyšších ambicí, ale v rámci svého žánru se řadí rozhodně ke špičce letošního roku. Tony Scott připomíná svůj režijní styl hodně frajerským způsobem. "

Galerie obrázků filmu Nezastavitelný


Recenze filmu Nezastavitelný

Točit za sto milionů dolarů thriller o splašeném vlaku s nebezpečným nákladem mi nepřišel moc dobrý nápad. Ne že by to něco znamenalo – ale na pocitu, že by Tony Scott měl investovat energii radši do nějaké ambicióznější látky, třeba do sci-fi á la Déja Vu nebo do hi-tech thrilleru z ranku Nepřítele státu, se shodla docela široká skupina potenciálních diváků. Koneckonců na vrub tuctového námětu, jak vystřiženého z televizní obrazovky nebo druholigové osmdesátkové produkce, lze přičítat i pomě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nezastavitelný


DVD a Blu-ray filmu Nezastavitelný

Zatím nevyšlo.


Související články

17.11.2015 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
26.9.2014 16:00 Téma: Akčňáci pro starší a pokročilé Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
1.6.2014 12:30 Víkendový výplach #247 o Wolverinovi a sci-fi Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
9.1.2014 14:00 7 nejlepších feel good filmů roku 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
10.12.2013 18:45 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tango a Cash, Riggs a Murtaugh, Jay a Tichej Bob, Tony Scott a Denzel Washington. Filmový svět zná spoustu nerozlučných dvojic. Ti dva poslední zmínění už spolu pár filmů natočili a evidentně v tom hodlají pokračovat. Zatím jim to docela jde a i když jejich poslední spolupráce – Únos vlaku 1 2 3 – nedopadla úplně tak, jak se čekalo, pořád by měli být zárukou solidní thrillerové zábavy. Ve filmu Unstoppable se Denzel bude muset poprat ne s teroristy, ale s vlakem. Jedna velká lokomotiva totiž převáží hromadu toxického odpadu a díky několika nepříjemným náhodám ji teď nikdo neřídí a ona se nekontrolovatelně řítí na město. Zastavit ji musí krom Denzela i jeho mladý parťák Chris Pine. Ten je po Star Treku v kurzu a mohl by na tenhle vlakový thriller dotáhnout i pár mladších diváků, pro něž Washington už není zas až takové lákadlo. Uvidíme, jak to celé dopadne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.