Nezapomeň na mě

Remember Me

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě /2010

Režie: Allen Coulter

Hrají: Robert Pattinson, Emilie De Ravin, Pierce Brosnan, Chris Cooper, Lena Olin

Česká premiéra: 25.3.2010

USA premiéra: 12.3.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nezapomeň na mě

V kostce: "Tyler je mladý rebel, který kašle na pravidla, nenávidí svého otce a chce se pomstít jednomu policajtovi. A tak sbalí jeho dceru. Brzy ale zjistí, že to s tou pomstou nebude tak snadné, protože do hry vstoupila láska. Příběh o dvou mladých lidech, na které nebyl život zrovna milý, nabízí dobré herecké výkony, ale také scénář, který je až příliš jednoduchý na to, aby z něj mohl vzniknout opravdu zajímavý film. "

Galerie obrázků filmu Nezapomeň na mě


Recenze filmu Nezapomeň na mě

Robert Pattinson to nemá úplně jednoduché. Sága Stmívání z něj sice udělala idol dospívajících dívek, avšak v očích mnoha lidí je to netalentovaný kašpar, který se umí akorát smutně dívat do kamery. Pravdou je, že jeho upír, jenž z něj udělal hvězdu, mu moc šancí na hraní jako takové nedává, Pattinsona ale už nejspíš posměšky přestaly bavit a rozhodl se ukázat světu, že umí i hrát. Povedlo se mu to tak na půl. Trailery a plakát k Nezapomeň na mě naznačovaly, že nás čeká peklo. Další film, v n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nezapomeň na mě


DVD a Blu-ray filmu Nezapomeň na mě

Zatím nevyšlo.


Související články

7.11.2015 12:00 Rozhovor s Jiřím Mádlem: Mám rád Mendese i Klub rváčů Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
14.2.2014 11:30 Valentýn podle MovieZone Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
7.4.2012 17:00 MZ Skalpel: Total Recall bez Arnolda Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
13.1.2012 12:00 Rok 2011 v kostce - 2. část Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
2.4.2010 10:25 Palce řádně našlapané Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert Pattinson se nejspíš chce stát druhou Sandrou Bullock a strávit zbytek své kariéry v jedné a té samé roli. Po Stmívání, které odehrál prakticky s jedním výrazem, se totiž vrhnul na další film, v němž se nejspíš nebude muset smát. V Remember Me si zahraje mladíka Tylera, jímž otřese fakt, že se jeho rodiče po letech rozhodli rozvést, když jejich druhý syn spáchal sebevraždu. Tyler ale není jediný, kdo má problémy. Ally je na tom možná ještě hůř, protože se musí vyrovnávat s faktem, že byla svědkyní vraždy své vlastní matky. Dva lidi, kteří si myslí, že jim už život nemůže dát nic dobrého, ale při vzájemném setkání pochopí, že ve dvou se se světem porvou mnohem lépe. Remember Me má poměrně hodně slušné obsazení, ale režisér je doma spíš v televizi než ve filmu a jeho Hollywoodland žádný zázrak nebyl, tak uvidíme, jak si poradí s tímhle.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.