Než si pro nás přijde

The Bucket List

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Než si pro nás přijde

Než si pro nás přijde /2007

Režie: Rob Reiner

Hrají: Jack Nicholson, Morgan Freeman, Sean Hayes, Hugh B. Holub, Serena Reeder

Česká premiéra: 3.4.2008

USA premiéra: 18.12.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Než si pro nás přijde

V kostce: "Máte měkké srdce a tvrdá játra? Nezoufejte, Jack Nicholson a Morgan Freeman vás přicházejí zachránit. V německé klasice se klepe na nebeskou bránu, Rob Reiner vás spíš donutí bubnovat prsty o stůl. Smutně veselý film o posledních dnech a posledních přání. Neurazí, dojme a některé snad i potěší. "

Galerie obrázků filmu Než si pro nás přijde


Recenze filmu Než si pro nás přijde

Jack Nicholson s úsměvem spokojeného kytovce znovu útočí na stříbrná plátna. Z rolí naštvaných chlápků s krizí středního věku na krku, se postupem let propracoval do rolí důchodců a odtud už byl jen krůček na smrtelnou postel. Jeho nový hrdina patří do kategorie senilů, které nenávidíte už po třetí pronesené větě. Samolibý, sobecký a bohatý. Velmi bohatý. Rakovina ovšem na stav vašeho konta nehledí a i když vám patří nemocnice, ten správný lék na tuhle chorobu v ní jednoduše nenajdete. Edward...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Než si pro nás přijde


DVD a Blu-ray filmu Než si pro nás přijde

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
16.2.2017 11:00 Gibson a Sebevražedný oddíl 2? Rubrika: Novinky Diskuze: 115 příspěvků
20.1.2017 01:00 Rock dostane vlastní comicsárnu od DC Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jack Nicholson a Morgan Freeman patří rozhodně do „TOP 10 důchodců, kteří jsou schopni zahrát všechno, pokud jim režisér nehází klacky pod nohy.“ Freeman však nikdy nefungoval jako příliš velký magnet na diváky a Nicholson si vybírá role tak nevypočitatelně, že člověk nikdy neví, jestli jeho další film bude čtyřoscarová detektivka nebo komorní drama. Každopádně oba pánové patří mezi hereckou elitu a teď se rozhodli spojit síly. V dobrodružné komedii The Bucket List si zahrají dvojici staříků, kteří byli odloženi svými příbuznými do léčebny dlouhodobě nemocných, kde by měli v klidu a bez keců umřít. Těm dvěma se to však nelíbí rozhodnou se vzít roha. To, že je člověku sedmdesát, totiž vůbec neznamená, že ztratil chuť do života a Nicholson s Freemanem by toho ještě před tím, než je hrobník definitivně zasype, rádi stihli docela dost. Společný seznam „věcí, které chci udělat, než zemřu“ se začíná povážlivě ztenčovat. Smrt však už čeká za rohem. Když si odmyslíme, že scénárista Justin Zackham nejspíš viděl VIMkové Klepání na nebeskou bránu, rýsuje se nám tu film, který může překvapit. Rob Reiner za kamerou sice v posledních letech dost tápe, ale třeba mu přechod od romantických komedií k důchodcovské road movie prospěje. Dvojice Nicholson/Freeman v jednom filmu je ale bezesporu docela zajímavé lákadlo.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.