New Yorku, miluji Tě

New York, I Love You

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu New Yorku, miluji Tě

New Yorku, miluji Tě /2008

Režie: Yvan Attal, Allen Hughes, Scareltt Johansson, Mira Nair, Natalie Portman, Brett Ratner, Fatih Akin

Hrají: Shia LaBeouf, John Hurt, Natalie Portman, Blake Lively, Christina Ricci, Hayden Christensen, Kevin Bacon

Česká premiéra: 28.1.2010

USA premiéra: 16.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu New Yorku, miluji Tě

V kostce: "Prostřední zastávka na trase Paříž - New York - Peking. Jedenáct režisérů krotí vášně, poselství i jinotaje uprostřed hyperaktivní metropole. Méně hvězd, méně příběhů, ale stejně okouzlující nitro, které vás vtáhne do sebe. Někomu bude chybět francouzská dekadence, jiný naopak ocení živočišnost a bude o tom všem diskutovat ještě dlouho poté, co zhasne plátno. Sto lidí, sto chutí, ale New York jen jeden. A tenhle film ho zkusil, alespoň na chvíli, obejmout."

Galerie obrázků filmu New Yorku, miluji Tě


Recenze filmu New Yorku, miluji Tě

Pařížský romantický kolotoč jsem si zamiloval na první zhlédnutí. Pestrý, hladivý, nápaditý a skrz naskrz francouzský. Kdo Paříž navštívil, bral to jakou nádhernou vzpomínku, pro ostatní to byla nekompromisní pozvánka, jen minimálně přikrášlená turistickým kýčem a osrdíčkovanou eiffelovkou. Prostě zásah do černého, stejně jako nápad projet s touhle povídkovou tour ještě pár významných metropolí. Dvakrát do stejného města nevkročíš, ale co se stejným žánrem a koncepcí? New York nabízí mnohem a...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu New Yorku, miluji Tě

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu New Yorku, miluji Tě

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
5.3.2017 21:00 Nový plakát Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Povídkový soubor s názvem Paříži, miluji tě se do našich kin dostal sice teprve nedávno, ale na svět přišel již před dvěma lety. A měl úspěch. Světoznámí i neobjevení režiséři dostali možnost vypovídat se ze své lásky k hlavnímu městu Francie a dá se říct, že až na pár výjimek se jim to hodně povedlo. Letos si tedy dají repete, ale namísto Paříže se dočkají milovníci největšího amerického města. Multikulturní New York je pro režiséry a styl, který se objevil v Paříži, miluji tě, možná ještě vhodnější. Rozdílnost jednotlivých čtvrtí a tím i jednotlivých povídek by mohla být ještě mnohem markantnější než u „prvního dílu“ a pokud se tvůrci poučili z chyb, které udělali poprvé, mohlo by to tentokrát opravdu stát za to. Za kameru zasednou zkušení filmaři jako Bret Ratner nebo Mira Nair, ale režírovat si zkusí třeba i Scarlett Johansson nebo Natalie Portman. Evropský pohled na New York zastoupí Francouz Yvan Attal a jeden z nejzajímavějších současných filmařů Fatih Akim. Před kamerou se to samozřejmě bude hvězdami jen hemžit, ale je asi zbytečné bát se, že by se Shia LaBeouf nebo Orlando Bloom pokoušeli ukrást film pro sebe. Newyorské čtvrti bezpochyby nabízí spoustu příběhů, které stojí za to vyprávět, tak věřme, že i podruhé bude na co koukat.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.