Nevinnost

Nevinnost

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Nevinnost

Nevinnost /2011

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: Ondřej Vetchý, Zita Morávková, Aňa Geislerová, Hynek Čermák, Anna Linhartová

Česká premiéra: 20.1.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nevinnost

V kostce: "Doktora Kotvu obviní ze zneužívání nezletilá pacientka, což výrazně zasáhne do spořádaného života jeho rodiny. Nebo že by ten život nebyl zase až tak spořádaný? Žánrově výjimečný pokus o „sociální drama / detektivku“ končí jako typický hřebejkovsko-jarchovský konverzační mamut, který sice vypadá úctyhodně, ale uvnitř je poněkud přešlý mrazem. Nezáživný a těžkopádný dialogový film, který se snaží zakecat celkovou nefunkčnost."

Galerie obrázků filmu Nevinnost


Recenze filmu Nevinnost

Tvůrce s potencí hřebce a výdrží bejka – rok co rok vychrlí další film a je mu celkem jedno, že u velké části filmové veřejnosti už dávno ztratil výsadní pozici tvůrce, který má co říci a říká to zajímavě. Jan Hřebejk zkrátka táhne svou káru dál a v poslední době se opět pustil do vážných témat. Kawasakiho růže byla bezesporu filmem, který světově vypadal, ale kolem pukavců z minula tančil obezřetné české „kolo kolo mlýnský“. Stejně tak novinka Nevinnost má čistě teoreticky úhlednou fasádičku...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nevinnost

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Nevinnost

Zatím nevyšlo.


Související články

18.4.2013 13:42 Bitva buchet #2.11: Omladina útočí Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
30.5.2012 19:00 Pattinsona zničí Hollywood Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
4.3.2012 00:01 Ostré nůžky 2011: Zvolte nejlepší český trailer roku! Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
3.3.2012 20:29 Český lev 2011: Filmem roku Poupata! Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
4.2.2012 00:45 Nominace na České lvy 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Drama Kawasakiho růže ukázalo, že režisér Jan Hřebejk ještě nevypotřeboval všechen svůj talent, jak jsme se báli, a je dost možné, že se od něj dočkáme ještě pár zajímavých kousků. Jeho novinka s názvem Nevinnost by měla být příběhem muže, který spadne tvrdě na hubu. Uznávaný doktor, milující manžel a otec skončí ve vězení a je obviněn ze zločinu. Rád by sice prokázal svou nevinnu, brzy jemu i jeho blízkým ale dochází, že za tím vším stojí někdo, komu celá tahle situace vyhovuje. A i když je za mřížemi nevinná osoba, začnou vycházet na povrch pravdy, které by se k určitým uším za jiných okolností nedostaly. A neublížily by. Hřebejk spoléhá na své kmenové herce i na nově příchozí nováčky, tak věřme, že se mu podaří zopakovat minulý úspěch a nebudeme si v lednu muset myslet, že Kawasakiho růže byla jen náhoda.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.