Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Nestyda

Nestyda /2008

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: Jiří Macháček, Pavel Liška, Emília Vašáryová, Nina Divíšková, Pavel Landovský

Česká premiéra: 9.10.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nestyda

V kostce: "Žena Jiřího Macháčka měla velký nos a proto od ní (Macháček) odešel. Za mladší, krásnější, která na něj na požádání močila. Pak se něco zvrtlo a šel zase za jinou. A tak chodil dál a dál, až zjistil... co vlastně? Jan Hřebejk podle povídky Michala Viewegha natočil prázdnou směs o životě, která ničím nevrcholí. Jiří Macháček v ní nicméně není otravný a dokonce je místy opravdu dobrý. Je to dobrá vizitka pro film, který vám nic nedá a zapomenete na něj za pět minut. Nudit se ale pravděpodobně nebudete."

Galerie obrázků filmu Nestyda

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Nestyda

Vysloví-li se v našich končinách jméno Jana Hřebejka, národ už zdaleka nebude držet při sobě tak jako v éře Pelíšků a Pupenda. Doba je nicméně zlá a železo má cenu kout, i dokud je žhavé jen z poloviny (stále je žhavější než veškerá konkurence). U jednoho z nejvýraznějších českých režisérů to platí dvojnásob. Bilance čtyř filmů za poslední dva roky je dosti výmluvným faktem, který si lze vykládat jako distributorský tlak a touhu rozpustit Hřebejka v instatních nudlích „diváckých“ námětů, odku...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nestyda

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Nestyda

Zatím nevyšlo.


Související články

5.6.2014 09:30 7 filmů mluvčí MFF KV Uljany Donátové Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
31.1.2012 02:07 Televizní Tipy 31.1. - 6.2.2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.2.2011 01:31 Televizní Tipy 8.2. - 13.2.2011 a MZ talk Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
7.6.2010 21:11 Televizní tipy 7.6. - 13.6. 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
29.3.2010 22:58 Televizní Tipy 29.3. - 4.4. 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jan Hřebejk, ať už si o jeho filmech myslíme cokoliv (a v poslední době to není nic hezkého), je hitmaker, který starší generaci dostane do kin spolehlivě. Časy Pelíšků jsou sice už dávno pryč a návštěvnost jeho filmů je čím dál menší, ale většina českých režisérů by dala za „průměrně navštěvovanou hřebejkovskou komedii“ vlastní játra. Teď má ale režisér v ruce materiál, který by mu možná mohl pomoci vškrábat se zpátky k milionové návštěvnosti. Nestyda je totiž adaptací sbírky povídek Michala Viewegha, na což čeští diváci slyší. Ovšem očekávat nějakou zásadní změnu by bylo nejspíš naivní. Nejspíš tu budou opět vztahy, lži, humor, „humor“ a všechno, co známe z předchozích režisérových filmů. Na druhou stranu celé by to do jisté míry jiné (a snad i lepší) být mohlo. Scénář tentokrát nepíše Hřebejkův stálý kolega Petr Jarchovský, ale sám autor knižní předlohy. Na první pohled ale Nestyda vypadá jako klasický Hřebejk. V obsazení figurují známá jména a po unylém Medvídkovi a naivní Krásce v nesnázích už bude možná poměrně obtížné dostat diváky do kina. Jestliže ale změna scénáristy bude znamenat i změnu přístupu režiséra, mohlo by to být nakonec poměrně fajn. Uvidíme na podzim.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.