Nespoutaný

Nacho Libre

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Nespoutaný

Nespoutaný /2006

Režie: Jared Hess

Hrají: Jack Black, Ana de la Reguera, Héctor Jimenez, Peter Stormare

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 16.6.2006

Na DVD od: 19.3.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nespoutaný

Jmenuje se Ignacio, ale přátelé mu říkají Nacho. Váží víc než by měl a inteligence u něj vždycky byla trochu nedostatkovým zbožím. Je knězem v malé mexické vesničce, kde chcípli minimálně dva psi a kde největší událostí jest páteční slezina v hospodě u barevné televize. Tam se taky jednoho nudného dne Nachův život odpíchne k diametrálně odlišným zítřkům. Nacho uzře wrestlingový zápas a zcela tomuto sportu propadne. Spíchne si fešný kostým, začne trénovat na domácím nábytku, na své spoluobčany zničehonic hulákat věci typu „Zabiju tě, Podběráku!“ a dělat všechny ty ostatní věci, které by asi tak dělal zamilovaný kněz právě propadnuvší nejnásilnějšímu sportu na světě. A abychom v tomto bodě mohli rozjet větší vyprávění, je Nacha třeba zapojit do opravdových zápasů a použít k tomu třeba takovouhle jednoduchou zápletku: Vesnice potřebuje peníze. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným a trochu si nepřivydělat v ringu? Ostatně, kdo jiný by měl zachraňovat vesnici, než její kněz? Cesta krve a zlámaných končetin však není ve skutečnosti tak snadná, jak se zdálo z televizní obrazovky a Nacho už brzo zjišťuje, že pokud chce prorazit, je třeba hodně taktizovat a při tréninku si o tělo nechat rozrážet přezrálé melouny… ;)

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Nespoutaný

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Nespoutaný

Jared Hess si udělal před dvěma lety na pažbě hodně pěkný zářez jménem Napoleon Dynamite. Film za 400 000 dolarů tenkrát startoval v 6 (!) kinech, aby se přes jednu jedinou noc proměnil v kultovní záležitost, jejíž síla se natolik roznesla mezi davy, že si ji nakonec vymodlili do celých 700 sálů po celé Americe a vystřelili ji až k hodně pěkným 44 milionům. Těžko uchopitelný snímek se sofistikovaně „geekovskou“ atmosférou rozsekal svými nevinně humornými vložkami i nás (přestože někteří mu mu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nespoutaný


DVD a Blu-ray filmu Nespoutaný

Zatím nevyšlo.


Související články

31.7.2016 23:01 Bourne je zpátky na vrcholu! Bodují i zhýralé mámy Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
12.9.2014 16:35 Z Wall Street mezi teroristy Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
12.8.2014 17:00 Téma: 7 nejlepších rolí Robina Williamse Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
27.7.2014 09:00 Leaknutí Expendables 3: Jak z toho ven? Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
21.4.2014 14:00 Tarantino oživuje svůj western Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.