Nespoutaný Django

Django Unchained

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu Nespoutaný Django

Nespoutaný Django /2012

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Jamie Foxx, Leonardo DiCaprio, Christoph Waltz, Kurt Russell, Kerry Washington

Česká premiéra: 17.1.2013

USA premiéra: 25.12.2012

Na DVD od: 22.5.2013

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nespoutaný Django

V kostce: "Krvavý epos z Divokého západu a zdánlivě uhlazeného Jihu, kde pro slovo „negr“ a trochu bičování či trhání psy nemusíte chodit daleko. Tarantino si konečně natočil western, a je to překvapivě pokorná a ryzí pocta žánru. Navíc je epická a výpravná, se spoustou výživných postav a divokého násilí. Prvotřídní hollywoodská zábava, která zároveň potěší i tradiční „klubové“ quentinofily."

Galerie obrázků filmu Nespoutaný Django


Recenze filmu Nespoutaný Django

Tarantino už do nás napral něco jako gangsterku, něco jako akční thriller, něco jako válečný film i něco jako asijskou paseku. Ale všichni víme, že jeho opravdovou srdcovkou je western. Jeho výrazné stopy jsme našli téměř ve všech dosavadních „magorových“ počinech. Na čistokrevnou kovbojku si však trpělivě počkal a nelze se zbavit dojmu, že k ní cílevědomě směřoval celou svou kariéru. Teď mu Weinsteini konečně dali na vysněný epos 100 milionů dolarů (rozpočet u něj dosud neslýchaný), takže je...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nespoutaný Django

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Nespoutaný Django

Zatím nevyšlo.


Související články

31.7.2016 23:01 Bourne je zpátky na vrcholu! Bodují i zhýralé mámy Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
10.1.2016 20:37 Star Wars nezastavil ani DiCapriův hit Revenant! Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
6.1.2016 13:00 První dojmy: Osm hrozných Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
12.9.2014 16:35 Z Wall Street mezi teroristy Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
12.8.2014 17:00 Téma: 7 nejlepších rolí Robina Williamse Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Quentin Tarantino se díky Hanebným panchartům stal opět režisérem, který je nejen zajímavý a osobitý, ale hlavně komerčně úspěšný. A možná právě proto se rozhodl konečně natočit svůj dlouho připravovaný a vysněný western. Příběh Django Unchained by se měl odehrávat v době, kdy otrokářství stále ještě bylo legální a kdo měl černou barvu kůže, toho čekaly velké problémy. Django to poznal na vlastní kůži, ale i tak se mu povedlo utéct z plantáží brutálního Calvina Candieho a s pomocí německého lovce odměn Dr. Kinga Schultze se rozhodl vrátit se pro svou ženu. A pro pomstu. Tarantino si jako obvykle sehnal naprosto úžasné herecké obsazení a krom pětice sepsané kousek napravo od tohohle textu se můžete těšit i na Sashu Barona Cohena, Samuela L. Jacksona, Josepha Gordon-Levitta a pár veteránů typu Don Johnson, James Remar nebo Gerald McRaney. Teď jen doufat, že Tarantino neudělá spaghetti westernům ostudu a bude točit víc film než jen fanouškovskou poctu všemu možnému.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.