Nepřítel pod ochranou

Safe House

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Nepřítel pod ochranou

Nepřítel pod ochranou /2012

Režie: Daniel Espinosa

Hrají: Ryan Reynolds, Denzel Washington, Brendan Gleeson, Robert Patrick

Česká premiéra: 16.2.2012

USA premiéra: 10.2.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nepřítel pod ochranou

V kostce: "Mladý agent CIA se musí stát nedobrovolným padoucha ochráncem Denzela Washingtona a zajistit jeho bezpečí, než si ho vyzvednou nadřízení. To ale nebude žádná sranda, protože jeho hlavu chce snad každý. Nepřítel pod ochranou je dobře natočený ale mizerně napsaný a zoufale neoriginální thriller, ve kterém Denzel Washington hraje na jistotu, ale začíná pomalinku nudit i své největší fanoušky. "

Galerie obrázků filmu Nepřítel pod ochranou


Recenze filmu Nepřítel pod ochranou

Denzel Washington patří mezi herecké stálice už dobré dvě dekády a během své kariéry dokázal, že umí zahrát cokoliv od bývalého boxera přes zkorumpovaného policajta až po likvidátora, který krájí v postapokalyptické Americe na kusy záporáky všeho druhu. V posledních letech se mu však zalíbilo spolupracovat s Tony Scottem a i když většinou společně točí solidní filmy, člověk má občas tak trošku pocit, že si jsou všechny malinko podobné. Washington to však nejspíš vidí jinak. V podstatě by se d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nepřítel pod ochranou


DVD a Blu-ray filmu Nepřítel pod ochranou

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
8.11.2016 14:43 První dojmy: sci-fi Příchozí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
4.11.2016 10:27 Co chystá akční bůh? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
27.10.2016 08:48 Uwe Boll to balí Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
12.10.2016 14:00 První dojmy: 15 minut z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Těžko říct, jestli máme nějaký srozumitelný český ekvivalent k pojmu "safe house". V Americe takový dům představuje bezpečné místo pro agenty v utajení, případně pro zločince, čekající na soudní přelíčení nebo pro druhou stranu tábora: pro svědky. [[Denzel Washington]] si zahraje zločince (konkrétně vraha), který pod ochranným křídlem CIA v jednom takovém "bezpečném domě" přebývá. Křídlo bezpečnostní agentury se ale docela brzy zlomí, dům totiž přepadně banda žoldáků a většinu agentů rozstřílí na kusy. Přežije jen mladý a nezkušený agent v podání Ryana Reynoldse. Za úkol bude mít jediné: zachránit krk svůj a dá-li Pánbůh zásobníky, tak i krk Denzela Washingtona. Doufejme, že si přitom oba projdou akčním peklem, protože přímočarých akčních pecek není nikdy dost.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.