Nepřemožitelný

Invincible

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Nepřemožitelný

Nepřemožitelný /2006

Režie: Ericson Core

Hrají: Mark Wahlberg, Greg Kinnear, Kevin Conway, Elizabeth Banks, Michael Rispoli

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.8.2006

Na DVD od: 26.9.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nepřemožitelný

Tak a máme tu dalšího zázračného sportovního talenta, který povstal z řad běžného lidu a díky vlastní píli a krásným zubům se zařadil po bok prvoligových harcovníků. Tentokrát se jmenuje Vince Papale, hraje ho Mark Wahlberg a jde tu o americký fotbal. Zní to jako další hollywoodská pohádka o americkém snu, ale nálepka „podle skutečné události“ tomu dodává zázračně patetický rozměr –všichni víme, jak jsou v Americe na svůj národní sport háklivý. Kdo je nejlepší fotbalista, ten si zaslouží respekt. Ale pojďme už k samotnému šplhání na fotbalový Zikkurat z pohledu scenáristy: Vince dělá barmana v jednom zapadlém městečku, kam se jednoho krásného dne dostaví trenér jeho oblíbeného fotbalového mužstva Philadelphia Eagles a navrhne všem chlapcům a mužům asi toto: Udělám nábor na jednoho hráče do svého týmu. Pokud bude mezi vámi někdo, kdo bude rychlý, tvrdý a mít koule na správném místě, vezmu ho do soutěže… Fronta je veliká, výkony všelijaké, ale Vince pochopitelně zaujme – přestože nikdy nebyl ani ve školní lize. A když si s trenérem plácnou, mění se mu život od základů, přestože stále zůstává skromný, tichý a nezkažený… jako pravý hrdina ;). Heroickou historku bere na svá bedra debutant Ericson Core, jehož nejvyšším filmovým metálem v portfoliu budiž kameraman Daredevila. Tož uvidíme.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Nepřemožitelný

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Nepřemožitelný

Je to tak pět let, co sportovní filmy začaly brát pokladny kin útokem. Jednoduché příběhy o loserovi nebo rovnou týmu loserů, kteří se díky trenérovi/píli/náhodě/vesmírným lidem dostanou až na úplný vrchol, jsou sice originální asi jako hudba Ilony Csákové, ale spousta diváků si vždycky ráda připomene, že člověk se může z toho největšího srabu vždycky dostat nahoru. Zatím jsme měli štěstí a na všechny sportovní příběhy se dalo koukat. Bergova Světla páteční noci jsou záležitost, které už jsme...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nepřemožitelný


DVD a Blu-ray filmu Nepřemožitelný

Zatím nevyšlo.


Související články

19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
30.8.2011 09:42 Televizní Tipy 30.8. - 5.9.2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.11.2010 17:00 Comicsová poradna od Empireu Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
26.8.2009 10:20 Režisér pro Xandera Cage Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
4.6.2007 13:05 MTV Awards 2007: Výsledky Rubrika: Novinky Diskuze: 47 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.