Nejlepší z Brooklynu

Brooklyn`s Finest

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Nejlepší z Brooklynu

Nejlepší z Brooklynu /2009

Režie: Antoine Fuqua

Hrají: Richard Gere, Ethan Hawke, Don Cheadle, Ellen Barkin, Wesley Snipes

Česká premiéra: 27.5.2010

USA premiéra: 5.3.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nejlepší z Brooklynu

V kostce: "Richard Gere, Don Cheadle a Ethan Hawke nosí policejní placku, ale každý z nich řeší jiné problémy. A jiným způsobem. Koho z nich čeká drsný konec a koho nový začátek? Antoine Fuqua se pokusil navázat na svůj Training Day, má však k dispozici příběh, který neobratně kličkuje mezi trojicí zajímavých charakterů, aniž by nechal byť jen jeden jediný pořádně vyniknout a tím pádem i docela nudí. Naštěstí jsou tu velmi dobří herci, kteří z Nejlepších z Brooklynu dělají alespoň lehce nadprůměrnou záležitost. "

Galerie obrázků filmu Nejlepší z Brooklynu


Recenze filmu Nejlepší z Brooklynu

Training Day bude pravděpodobně film, kterým se Antoine Fuqua hodlá ohánět do konce života. Nijak výjimečné, ale poctivé a nadprůměrné policejní drama vyhrálo Oscara Denzelu Washingtonovi a dodnes se řadí mezi špičku ve svém subžánru a prakticky všechny podobné filmy se s ním automaticky srovnávají. A i ty lepší většinou bohužel končí v jeho stínu. Fuquovi se v poslední době v kinech moc nedaří, a tak si nejspíš řekl, že by bylo fajn vrátit se k žánru, který z něho udělal hvězdu. Ne nadarmo s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nejlepší z Brooklynu


DVD a Blu-ray filmu Nejlepší z Brooklynu

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
19.3.2017 20:00 VIDEO: Nejlepší scéna z Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 59 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Policejní dramata byla ještě před pár lety na umření, ale dnes je situace podstatně lepší. Drsňáci, kteří s pistolí a plackou brání zákon, sice v kinech nevydělávají kdovíjaké částky, ale pořád to stačí na slušné přežití. Příští rok se do hry vrátí režisér, který má vekou zásluhu na tom, že tenhle žánr dnes stále funguje. Antoine Fuqua sice od Training Day žádný významný film nenatočil, ale třeba mu návrat do známého prostředí pomůže. Brooklyn`s Finest bude vyprávět o trojici policistů, kteří se setkají na místě činu, kde mají co dělat s nějakou to mrtvolou. Otázka ale je, jak se s hodně drsným případem vyrovnají. Každý z trojice je totiž jiný. Nejen co se týče šarže, ale především charakteru, morálních hodnot a osobní cti. Pokud bude scénář začínajícího Michaela C. Martina alespoň trošku zajímavý, mohlo by být Brooklyn`s Finest slušnou detektivní podívanou. Richard Gere už sice zdaleka není taková hvězda jako v minulosti, ale na druhou stranu těch pár vrásek a prošedivělé vlasy mu přidávají na charismatu, Ethan Hawke si díky předchozí spolupráci s Fuquou došel až k oscarové nominaci a ani zbytek obsazení nevypadá vůbec špatně. Další Training Day z Brooklyn`s Finest asi nebude, ale solidní detektivní drama? Proč ne.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.