Need for Speed

Need for Speed

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Need for Speed

Need for Speed /2014

Režie: Scott Waugh

Hrají: Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Rami Malek, Michael Keaton

Česká premiéra: 13.3.2014

USA premiéra: 14.3.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Need for Speed

V kostce: "Celkem věrná adaptace těch nejnepovedenějších dílů videoherního Need for Speed. Nebo nepříliš věrný klon Rychle a zběsile. Nebo prostě další mizerná herní adaptace. Vyberte si sami, ale pokud možno si vyberte jiný film. Tady na vás čeká jen neštěstí a zmar. Tím spíš, jestli už je vám tolik, že můžete mít občanku i řidičák."

Galerie obrázků filmu Need for Speed


Recenze filmu Need for Speed

Trefovat se do filmové adaptace Need for Speed je stejně snadné jako předběhnout Stephena Hawkinga ve frontě na oběd. Prostě je to tak bezpracná šikana, že se do ní nikomu nechce. Jenže jako fanoušek do aut jsem si to v redakci nejen vylosoval, dokonce jsem se o to přihlásil. A teď budu vypadat, že šlapu Bontonfilmu po bábovičkách, protože on se přece tak snažil. Dokonce uspořádal spanilou jízdu Prahou, během které pražské celebritky prohnaly po kočičích hlavách sporťáky za sto milionů korun....

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Need for Speed

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Need for Speed

Zatím nevyšlo.


Související články

3.3.2015 19:00 Gran Turismo ve stylu Trona? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
9.2.2015 00:08 SpongeBob odstřelil Snipera, Wachowští tápou Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
7.2.2015 14:00 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
4.2.2015 13:15 Star Wars hledají hvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
1.1.2015 09:30 Nejhorší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Rychle a zběsile brzy vydělá obrovské peníze už pošesté a další studia by se ráda přiživila. Need for Speed nás taky vezme mezi drsňáky, co rádi šlápnou pořádně na plyn a omezení rychlosti je moc nezajímá. Adaptace slavné série počítačových her se má odehrávat mezi pouličními závodníky a hlavním hrdinou je Tobey Marshall, který je obviněn z toho, že zavinil smrtelnou nehodu, při níž zemřel jeho kamarád. Když se po letech vrací z vězení, je rozhodnutý dostat se během závodu z New Yorku do Los Angeles zpět mezi elitu a vyřídit si to s bývalým parťákem, který je za všechno skutečně zodpovědný. Aaron Paul z Perníkového táty tu dostává první větší filmovou příležitost, tak uvidíme, jak jí využije. Scott Waugh je podepsaný pod velmi slušnou akčňárnou Act of Valor, takže v tomhle směru by všechno mělo být OK. Těžko říct, jestli za něco bude stát příběh, ale pokud tu bude hodně aut a honiček, tak je to asi jedno.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.