Nebezpečný cíl

Bangkok Dangerous

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (25)
Plakát k filmu Nebezpečný cíl

Nebezpečný cíl /2007

Režie: Oxide Pang Chun, Danny Pang

Hrají: Nicolas Cage, Philip Waley, Charlie Yeung, Shaun Delaney, James With

Česká premiéra: 4.12.2008

USA premiéra: 5.9.2008

Na DVD od: 23.3.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nebezpečný cíl

V kostce: "Nájemný zabiják vyráží do Thajska na poslední šichtu a zároveň objevuje svou lidskost. Nezajímavý scénář táhne Nebezpečný cíl hodně dolů a nevýrazný Nicolas Cage také výsledku příliš nepomáhá. Bratři Pangové ale naštěstí vědí, jak zacházet s kamerou a občas se jim podaří nějaká zajímavě vypadající scéna. Celkově je ale film poměrně nevýrazný průměr, který můžete s klidem v kinech minout. "

Galerie obrázků filmu Nebezpečný cíl


Recenze filmu Nebezpečný cíl

Žádná pozice není neotřesitelná. Nicolas Cage má sice doma Oscara a v druhé půlce devadesátých let se bez něj prakticky neobešel žádný dobrý akční film, ale v poslední době se mu ani trošku nedaří. Vybírá si divné role, jeho herectví připomíná spíš cirkus než film a s tržbami to také není slavné. Kdyby neměl sérii Lovci pokladů a čas od času onu pověstnou kliku, bylo by to hodně zlé. Nebezpečný cíl vypadal podezřele prakticky hned. Zahraniční recenze rozhodně nechválily a diváci se do kina ta...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nebezpečný cíl


DVD a Blu-ray filmu Nebezpečný cíl

Zatím nevyšlo.


Související články

26.5.2016 17:00 Harley Quinn, zabijáci a Shrek Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
1.5.2016 12:31 Víkendový výplach #347 o Captainovi a Simpsonech Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
27.3.2016 20:00 Téma: Je Lex Luthor hlavním hrdinou Batman vs. Superman? Rubrika: Novinky Diskuze: 130 příspěvků
6.1.2016 18:00 12 nejočekávanějších filmů roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
19.11.2015 13:59 Justice League Dark má záporáka Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Co si máme myslet o Nicolasi Cageovi? V devadesátých letech to byla totální akční hvězda s absolutním čichem na scénáře, všichni jsme ho žrali a fandili mu. Dnes natáčí nepřiznané parodie na kultovní horory nebo blbne na motorce a hoří mu při tom hlava. Teď se zkrátka nedaří. Cage byl ale vždycky dříč, takže je šance, že se z téhle nezáviděníhodné situace dřív nebo později vyhrabe. Právě Bangkok Dangerous by mohl být při troše štěstí tím filmem, který světu ukáže, že poslední Cageovy omyly byly opravdu jen nebetyčná smůla. Jde o remake hodně povedeného thajského akčního dramatu, které u nás před pár lety vyšlo jako Sniper z Bangkoku a podepsaly se pod něj největší tamní režisérské hvězdy - bratři Pangové. Ti se teď pokouší dobýt Hollywood, a tak remakují vlastní film. Hlavní hrdina je nájemný vrah bez svědomí, který přijíždí do Bangkoku vyřídit pár zakázek a trošku pročistit místní podsvětí. Nečekaně se však zamiluje do místní ženy a objevuje v sobě lidskost a emoce, které mu v jeho práci víc než překážejí. Bangkok Dangerous by mělo být spíše drsné psychologické drama než akční film. Pokud Pangům nebude do jejich remaku nikdo zbytečně kecat a Cage si vzpomene na svůj oscarový výkon v Leaving Las Vegas, nemuselo by to být vůbec špatné.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.