Návrh

The Proposal

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Návrh

Návrh /2009

Režie: Anne Fletcher

Hrají: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nielson, Malin Akerman

Česká premiéra: 27.8.2009

USA premiéra: 19.6.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Návrh

V kostce: "Margaret je satan v lidské podobě a dělá svým zaměstnancům ze života peklo. Teď to ale vypadá, že bude muset opustit USA a vrátit se zpátky do Kanady. Jedinou naději pro ni teď představuje asistent Andrew, jenž by si ji měl na oko vzít. Avšak jelikož jsme v romantické komedii, bude to trošku složitější. Sandra Bullock a Ryan Reynolds mají k dispozici zábavný scénář a režisérku, který ví, jak s tímhle žánrem pracovat, a výsledkem je zatraceně pohodový film, jenž něžnější půlku lidstva potěší a tu druhou rozhodně neurazí. "

Galerie obrázků filmu Návrh


Recenze filmu Návrh

Sandra Bullock má nezáviděníhodnou pozici. Její doménou jsou romantické komedie, ale bohužel i když patří v tomhle žánru pořád mezi největší magnety na diváky, už pár let se ozývají (oprávněné) hlasy, že toho bylo dost. Každý se okouká a i když Sandra Bullock byla hvězda první velikosti, dnes už je na tenhle žánr malinko stará. A právě kvůli tomu vypadal Návrh poměrně podezřele. Její parťák Ryan Reynolds je totiž o dvanáct let mladší a z trailerů byl tenhle věkový rozdíl dost patrný. Návrh zk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Návrh


DVD a Blu-ray filmu Návrh

Zatím nevyšlo.


Související články

11.12.2015 16:00 Téma: Star Wars a rekordní tržby - část druhá Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
22.2.2014 12:00 Téma: Letem světem českým filmem 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
9.2.2014 12:00 Víkendový výplach #231 o Legu a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
5.1.2014 12:57 Víkendový výplach #226 o McClaneovi a Obamovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
26.7.2013 14:48 Téma: Velká komiksová násobilka #2 Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Je poměrně smutné sledovat, jak se vyvíjí kariéra Sandry Bullock. V polovině devadesátých let měla slušně našlápnuto a pokukovala i po pozici nejzářivější ženské herecké hvězdy v Hollywoodu. Špatný výběr rolí a omezený herecký rejstřík tomu ale zabránil a posledních pár let se Sandra Bullock potácí od jednoho průměrného filmu ke druhému a zjišťuje, že už vlastně nikoho moc nezajímá. The Proposal na tom asi nic nezmění, protože vypadá úplně stejně, jako předchozích deset filmů, které Sandra Bullock měla v kinech. Zahraje si tu workoholičku a drsnou manažerku, která jednoho dne zjistí, že jí končí vízum a bude se muset vrátit do Kanady. Naštěstí je tu její zaměstnanec Ryan Reynolds, který je ochotný si ji za určitých podmínek vzít a zajistit jí tak zelenou kartu. Originalita si evidentně bere dovolenou a Sandra Bullock se na nás podle všeho chystá ve své univerzální poloze zmatené a nesympatické čtyřicátnice, která se snaží tvářit, že jí je o deset let méně. Režisérka 27 šatů a charisma Ryana Reynoldse možná ale tuhle rutinou zavánějící romanci do snesitelného průměru nakonec dotlačí.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.