Náhradníci

Surrogates

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Náhradníci

Náhradníci /2009

Režie: Jonathan Mostow

Hrají: Bruce Willis, Ving Rhames, Rosamunde Pike, Radha Mitchell, Michael Cudlitz

Česká premiéra: 8.10.2009

USA premiéra: 25.9.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Náhradníci

V kostce: "Blízká budoucnost. Všichni lidé poléhavají v křeslech a nechávají své životy odžívat náhradníky. Nové a harmonické společenské uspořádání ovšem dostane trhliny - někdo vraždil a začal přitom zabíjet i lidi z masa a kostí... Rozjíždí se další případ v kariéře Bruce Willise, který v tomhle sci-fi zklamání snad jako jediný obstál. Tuctová detektivka s naprosto nevyužitým přesahem ukazuje, že Jonathan Mostow mezi nejzajímavější režiséry současnosti stále nedorostl."

Galerie obrázků filmu Náhradníci


Recenze filmu Náhradníci

Ve futuristickém světě dnů příštích už lidé osobně nerandí, nepopíjí, ani neřvou sprostě na fotbale. Jejich schránky dlí doma, v pohodlí lůžka, ze kterého se lze napojit do svého „náhradníka“, robotického dvojčete s vylepšenou fasádou a neomezenými možnostmi v bavení sebe sama. Najednou je vše dovoleno. Když vaší náhražce někdo v hospodě zlomí nos, jednoduše koupíte nový frňák – jenže něco takového ani nehrozí, protože v dokonale čistém a upraveném světě, kde má každý svého náhradníka, se nic...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Náhradníci


DVD a Blu-ray filmu Náhradníci

Zatím nevyšlo.


Související články

30.8.2016 18:35 Scenáristé Deadpoola chystají další nářez Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
27.10.2015 14:00 Z Indiana Jonese nebude James Bond Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
22.3.2013 18:36 Western Natalie Portman má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
3.3.2013 12:34 Víkendový výplach #182 o honičkách a Avengers Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
20.9.2011 21:10 Televizní Tipy 20.9. - 26.9.2011 a MZ talk Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jonathan Mostow přišel, natočil třetího Terminátora a … zmizel. Ačkoliv by se mohlo zdát, že režisérovi, kterému se tak důstojně podařilo rozloučit se s Arnoldem Schwarzeneggerem v jeho nejslavnější roli, budou producenti trhat ruce, aby pro ně něco natočil, nestalo se tak. Jonathan Mostow sice pár projektů chystal, ale nakonec se uvelebil na režijní židličce u akční scifi The Surrogates. Ta se odehrává ve světě, v němž se lidé flákají a veškerou práci za ně odvádějí uměle vytvoření „náhradníci.“ Všem to vyhovuje do okamžiku, kdy se začnou objevovat podivné vraždy těchto umělých lidí. Do práce se musí pustit detektiv Greer, všechno je ale mnohem složitější, než si vůbec kdo dokáže představit. Lidé totiž už hodně dlouho spoléhají právě na své náhradníky a nikdo vlastně moc neví, jak vypadá opravdový svět. Jisté je jen to, že se v něm pohybuje někdo, kdo nemá umělé bytosti příliš v lásce. Podle obsazení to vypadá, že Jonathan Mostow se nechystá natočit úvahu o ztrátě lidskosti a hledání duše. A to je dobře. Akci totiž umí na jedničku a i Bruce Willis ve čtvrté Smrtonosné pasti ukázal, že stále ještě nemusí pomýšlet na důchod. Doufejme tedy, že to oběma vyjde alespoň tak dobře, jako posledně.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.