Nabít a zabít

Lucky Number Slevin

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Nabít a zabít

Nabít a zabít /2006

Režie: Paul McGuigan

Hrají: Josh Hartnett, Morgan Freeman, Ben Kingsley, Lucy Liu, Bruce Willis

Česká premiéra: 5.10.2006

USA premiéra: 7.4.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nabít a zabít

Slevin je smolař s velkým S. Právě ho vykopli z bytu, protože mu realitka při prodeji zapomněla říct, že je určen k demolici a rozešel se s přítelkyní, podle níž bylo i rande s tlustým hrochem po obrně asi stokrát přínosnější než Selvinova společnost, a tak se vyspala s jiným. Osud zkrátka hraje se Slevinem hodně ošklivou hru a ten chudák s tím bohužel moc nenadělá. Než bude řešit problém s novou přítelkyní, musí vyřešit problém s novým bytem. Dočasně se stěhuje ke svému kamarádovi Nickovi, který odjel na čas z města a Slevin má klíče od jeho bytu. Pár dní po nastěhování ho však čeká těžký šok – přijdou si pro něj gangsteři, huhlají něco o vraždách a penězích a Slevin je není schopen přesvědčit o tom, že se nejmenuje Nick Limes. Je předveden před mafiánského bosse se šviháckým jménem… ehm… Boss (Morgan Freeman), který mu sdělí, že pokud zabije syna šéfa konkurenčního gangu, Rabbiho (Ben Kingsley), účty budou srovnány… Jak s tím souvisí Slevinova nová sousedka (Lucy Liu), drsný nájemný vrah Goodcat (BruceWillis) a dotěrný policista Brikowski (Stanley Tucci), který chce v tomhle městě zachovat mír a pořádek? Vskutku hvězdný tým vede a na otázky doufejme uspokojivě odpoví režisér pseudokultovního Acid House a celkem příjemné podivnosti Miluj mě, prosím, Paul McGuigan.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Nabít a zabít

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Nabít a zabít

Paul McGuigan je vskutku zajímavý chlapík. Nejdřív natočil Acid House, který jsem neviděl, ale všichni ho chválili, pak natočil Miluj mě, prosím, což jsem považoval za dílem sprostou, dílem povedenou, ale každopádně divnou vykrádačku francouzské předlohy a teď se pro změnu pustil do gangsterky s hvězdným obsazením. Je na čase zjistit, jestli je vážně divnej, nebo to jenom hraje. Nebojte se, zjistíte to až na konci recenze, tentokrát nebudu nijak předbíhat, protože by se to mohlo brát jako tr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nabít a zabít


DVD a Blu-ray filmu Nabít a zabít

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
24.12.2016 15:45 TOP 11: Největší kasovní průšvihy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
20.12.2016 13:00 Megafilm Gerarda Butlera má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
26.10.2016 11:30 Uncharted má režiséra. Bohužel... Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
16.10.2016 12:27 Víkendový výplach #371 o Star Wars a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.