Na vlastní nebezpečí

Na vlastní nebezpečí

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Na vlastní nebezpečí

Na vlastní nebezpečí /2007

Režie: Filip Renč

Hrají: Jiří Langmajer, Filip Blažek, Miroslav Krobot, Václav Jiráček, Lucia Šipošová

Česká premiéra: 24.1.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na vlastní nebezpečí

Filip Renč se v našich vodách honosí statutem režiséra, který se nebojí žánrových filmů a za každou cenu nepotřebuje lovit diváka na legrační dialogy a vděčné divácké tváře. Za to mu patří dík, přestože vyložených kinohitů najdete v jeho kinematografii méně než těch televizních. Vedle zfilmovaného příběhu o největším českém hrdinovi poslední dekády, Kajínkovi (plánovaný na příští rok) a Případu nevěrné Kláry v současnosti roztáčí Renč kolesa příběhu, který se až nápadně podobá Řece, kterou chtěla kdysi sjet Meryl Streep. Hrdinkou české mutace však není žena, nýbrž mladík Saša, který se chce dozvědět pravdu o smrti svého bratra, který kdysi za nevyjasněných okolností zahynul v peřejích zpěněné hladiny dravého živlu. Náhoda či úmysl? V pátrání po skutečnosti dopomůže hrdinovi parta nic netušících vodáků-amatérů, toužících pouze po výletě a nějakém tom adrenalinu. Žánrové vymezení filmu zní psychologické drama s prvky dobrodružství, kde se konfrontuje síla člověka se silou přírodního živlu. Každý z posádky si sáhne na dno a už nikdy nebude takový, jako dřív… Nebo snad nevěříte tomu, co se píše v presskitech? :) Každopádně, pokud se velké sliby v českém rybníčku nemusejí někomu rozjet pod rukama, může to být právě odvážný Renč. Alespoň ve smyslu toho jednookého, který… však to znáte. Tak mu držme palce.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Na vlastní nebezpečí

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Na vlastní nebezpečí

Tak na úvod třeba malý vtip. Sedí Renč v restauraci, přijde číšník a nabízí mu to nejlepší z dnešního menu. Co takhle steak z divočáka? Nebo polévku z žraločí ploutve? Ne, odvětí Filip, dneska si dám knedlo, vepřo, zelo. Ale stříkněte mi tam trochu maggi, ať to má říz. a prosím vás, maso ke knedlíkům v poměru 5:1. Ne naopak, jak je to v kraji zvykem.Ještě by se hodilo říct, že číšníka hrál Honza Svěrák, ale to už bychom ujížděli nesprávným proudem. A vy jste tu přeci s partou přátel, abyste s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na vlastní nebezpečí

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Na vlastní nebezpečí

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
10.2.2017 09:59 Jay a Tichej Bob znovu vrací úder Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
3.2.2017 17:00 Liam Neeson se mstí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.