Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Na vlásku

Na vlásku /2010

Režie: Byron Howard, Nathan Greno

Hrají: Zachary Levi, Mandy Moore, David Cross, Donna Murphy, Jason Alexander

Česká premiéra: 27.1.2011

USA premiéra: 24.11.2010

Na DVD od: 18.5.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na vlásku

V kostce: "Nádherně odvyprávěné i odanimované, plynoucí tak bezstarostně, že vám ani nedojde, kolik dřiny to muselo dát. Na vlásku je dokonalým lékem na rostoucí množství 3D pseudoanimáků, které se ženou na naší peněženku, a zároveň důkazem toho, že i animáková šlechta může hravě zvládnout skok do třetího tisíciletí. Takže vzkaz Disneymu: Víc ohlížení, méně popkulturních rychlokvašek."

Galerie obrázků filmu Na vlásku


Recenze filmu Na vlásku

Jestli jste teď zmatení jako luční koníci a přemýšlíte, co by mohlo být na relativně obyčejné pohádce o Rapunzel (to je jedna z pohádek od bratří Grimmů) tak extrémně drahého, že to hravě přeskočí všechny tučné faktury od Pixarů, vězte, že tenhle projekt byl v různých šuplících zatraceně dlouho a pak se vyráběl šest let. Abyste to pochopili, průměrný animák stojící 150 milionů většinu zabere půlku času. A animátoři se v případě Na vlásku rozhodně neflákali. Všechen ten čas se vyplatil, protož...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na vlásku


DVD a Blu-ray filmu Na vlásku

Zatím nevyšlo.


Související články

4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
7.3.2016 00:32 Animák Zootropolis zpřelámal rekordy! Přijde Oscar? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
20.4.2014 12:34 Víkendový výplach #241 o zpěvu a Hvězdě smrti Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
3.3.2014 12:43 Ledové království slaví miliardu Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

U Pixaru jsou tajnůstkáři a jak to tak vypadá, Tangled budou ještě nějakou chvíli držet pod pokličkou. Ví se o něm proto jenom málo, vždyť premiéru má až na příští Vánoce. Disney s ním chce dokázat, že nezapomíná ani na klasickou animaci, i když jí tvůrci ve filmu vůbec nepoužijí - půjde jim hlavně o to, aby CG jako ruční animace vypadalo, přitom ho budou vytahovat ještě do 3D. Tangled bude pohádka plná klasických disneyovských prvků jako tajemná věž z uvězněnou princeznou na jejím vrcholu, princ, který jí jede vysvobodit a v cestě mu stojící ježibaba. Nic víc, tedy krom toho, že princezna má nehorázně dlouhé vlasy, zatím nevíme. V hlavních rolích zazáří hlavně David Schwimmer z Přátel, jehož hlas bych spíš než na galantního hrdinu tipoval na zmatkujícího sluhu. Do prvních ukázek každopádně máme daleko.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.