Na sv. Valentýna

Valentine´s Day

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Na sv. Valentýna

Na sv. Valentýna /2010

Režie: Garry Marshall

Hrají: Bradley Cooper, Julia Roberts, Jessica Alba, Jamie Foxx, Jennifer Garner

Česká premiéra: 18.2.2010

USA premiéra: 12.2.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na sv. Valentýna

V kostce: "Dva tucty postav, tucet romantických linek, přes dvě hodiny času. Pro někoho frenetické, pro jiného vynucené, předvídatelné a svým způsobem i nudné. Valentýn nese srdce na dlani - ulepené od karamelu a moučkového cukru. Spousta hvězd, spousta úsměvů, spousta lásky. Možná až příliš. Garry Marshall, chlápek stojící za Pretty Woman, to má ale pořád ještě v ruce. Po dvaceti letech je to průhlednější a staromilské, ale pokud jste nestihli okorat, bude to znovu útočit na všechny správné nervy a svaly."

Galerie obrázků filmu Na sv. Valentýna


Recenze filmu Na sv. Valentýna

Je právě tolik, kolik je a vy máte v jedné ruce kytici růží a v té druhé popcorn. Alespoň tak si to představují autoři téhle ultimátní romantické komedie, protože tuší, že jejich cílovka je průhledná a předvídatelná. Valentine´s Day je ale víc než jen dvouhodinovou reklamou na hollywoodskou elitu a svátek zamilovaných. Stačí se zbavit předsudků a pochopit, že nejste ani na Shakespearovi, ani na pokračování 500 Days of Summer. Ne, tohle je romantika emmerichovských rozměrů. Všechno na doraz a ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na sv. Valentýna


DVD a Blu-ray filmu Na sv. Valentýna

Zatím nevyšlo.


Související články

5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
20.7.2016 08:02 Zemřel režisér Pretty Woman Garry Marshall Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
2.5.2016 11:53 Kniha džunglí vytrvává, Cap s Iron Manem drtí svět Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
8.2.2016 00:13 Super Bowl vyhrála Kung Fu Panda, Coeni selhali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
2.2.2016 10:05 Kdy dorazí Wolverine a jak to bude s Avatarem? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Pretty Woman, Nevěsta na útěku, Deník princezny ... Garry Marshall umí. Možná to pokaždé nebyly úplně bombastické filmy, ale jak na romantickou komedii, Marshall ví moc dobře. Navíc si během uplynulých let stačil udělat dobré jméno a ještě lepší konexe. Není tedy divu, že si do romantiky o scházení a rozcházení během Valentýna dokázal sehnat tak hvězdný ansámbl. Taylor Lautner bude zanedlouho známý díky druhému Twilight (a jeho plakátům, kde pózuje jak pro dámský erotický magazín), Bradleyho Coopera z Hangover konečně není třeba představovat, tuplem pak ne Ashtona Kutchera, Jamieho Foxxe, Tophera Grace, Anne Hathaway, Jessicu Biel, Jennifer Garner, Emmu Roberts nebo Queen Latifah. Počkat, to nestačí. Přihoďme ještě Julii Roberts, Jessicu Alba nebo Patricka Dempseyho. Docela síla, co říkáte? Nevzpomínám si na film, který by měl takhle neuvěřitelně nadupané obsazení. Snad se postavy ve Valentýnu nebudou motat jedna přes druhou.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.