Na hraně temnoty

Edge of Darkness

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Na hraně temnoty

Na hraně temnoty /2009

Režie: Martin Campbell

Hrají: Mel Gibson, Ray Winstone, Danny Huston, Shawn Roberts, Bojana Novakovic

Česká premiéra: 18.2.2010

USA premiéra: 29.1.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na hraně temnoty

V kostce: "Málo úderný a stoprocentně předvídatelný kriminální thriller s podivnou, trochu duchařskou atmosférou a záblesky skvělé akce, kterými Campbell dokazuje, že je stále vynikající režisér. Kromě něj film zachraňují úctyhodně vrásčitý Gibson, překvapivě dobře obsazený Ray Winstone a hlavně šťavnatý závěr."

Galerie obrázků filmu Na hraně temnoty


Recenze filmu Na hraně temnoty

To nám zase jednou trailery lhaly rovnou do očí. Vypadalo to, že Melův herecký comeback bude o odplatě, vykonané smrtonosnou zbraní za zhruba 96 hodin. První dvě podmínky byly jakž-takž splněny. O odplatu skutečně jde: v úvodu polda Craven vyzvedne na letišti dceru, ale sotva se ta doma párkrát poblije, už ji někdo sundá brokovnicí. Následující události vyvrcholí tím, že bouchačka v Gibsonově ruce umožní několika hlavám vcítit se do osudu melounu, dopadajícího z desátého patra na betonový cho...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na hraně temnoty


DVD a Blu-ray filmu Na hraně temnoty

Zatím nevyšlo.


Související články

16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
12.1.2017 10:00 Disney láká superhvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hvězda Mela Gibsona během posledních několika let povážlivě pohasla, ale jelikož jeho poslední režijní kousek Apocalypto nebyl zdaleka takový hit, jak se čekalo, chystá velký herecký návrat. Opravdu velký. V thrilleru Edge of Darkness si zahraje zkušeného policejního detektiva Thomase Cravena, který jednoho dne najde na schodech vlastního domu mrtvolu své dcery, což s ním logicky hodně zamává a rozhodne se zjistit, kdo je za smrt jeho dítěte zodpovědný. Brzy odhalí, že jeho dcera měla díky svým aktivitám hodně nepřátel a někteří z nich byli mocnější, než by Thomas vůbec kdy čekal. Gibsonovým posledním hitem byla Znamení a jestli se chce vrátit zpátky do první ligy, nesmí riskovat, což evidentně ví. Pro svůj návrat se tedy obklopil opravdovou špičkou. Edge of Darkness režíruje Martin Campbell, který je po Casino Royale na vrcholu, scénář k filmu sepsal oscarový William Monahan a mezi Gibsonovými hereckými parťáky bude například i Robert De Niro. Filmové publikum ale zapomíná rychle a je otázka, jestli to všechno bude stačit k tomu, aby Gibson obnovil svou zašlou slávu. Každopádně bychom mu to hodně přáli. A když bude Edge of Darkness slavit úspěch, třeba se jednou dočkáme i té páté Smrtonosné zbraně.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.