My dva a křen

You, Me and Dupree

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu My dva a křen

My dva a křen /2006

Režie: Anthony Russo, Joe Russo

Hrají: Owen Wilson, Kate Hudson, Matt Dillon, Michael Douglas

Česká premiéra: 28.12.2006

USA premiéra: 14.7.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu My dva a křen

Aby bylo jasno: film You, Me and Dupree není pokračováním vcelku úspěšného dramatu režiséra Ananda Tuckera, Hillary a Jackie, kde slavné duo hudebnic bohužel neslo příjmení podobné jen foneticky - Du Pré. S touhle flákotou z produkce Universalu, která na nás zaútočí příští léto, jsme v jiné lize, ba sportu. Což je každému jasné jen co se z názvu sveze na obsazení a přečte si o zápletce: Při svatebním obřadu Molly a X. (nová doba, ani IMDb neuvádí jméno postavy, kterou ztvárňuje Matt Dillon) zaznělo dvojí „ano“, ti dva si vyměnili prstýnky, polibky a pak si slastně padli do náručí. Našli jeden druhého, důvěřují si a jak by řekl člověk si vyvinutým básnickým apendixem „pták pěl, klas zrál a nad vším jas“. Jenže je tu ještě ženichův svědek Dupree, který se dostal do svízelné životní situace a přichází s prosíkem, neboť by na nějaký čas potřeboval přístřeší. Jen co se oklepe z životních pohrom, které se na něj valí ze všech stran. Bude tichý jako myška, ani ho nebude vidět. Bude vynášet koš, čistit vanu, splachovat a jakákoliv z jejich pochutin v ledničce pro něj bude tabu. A hlavně: nebude otravovat. Opravdu. Prostě podnájemník-ideál. Že se chod věcí zvrhne a milý Dupree se stane osinou v zadnici, jejíž narušování manželských hrátek je jen tím nejmenším smítkem na jeho blond kadeřích, je jasné jako letní obloha. Pokud vám nic neříkají jména režisérů, rádi vám napovíme: duo bratrů kromě několika u nás neviděných seriálů před třemi lety natočilo komedii Bombakšeft.

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu My dva a křen

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu My dva a křen

Vánoční pohoda je v plném proudu a na nás je – i když s plnými břichy a neutuchající touhou válet se ještě pár minut u nabídky tuzemský televizních stanic – referovat vám i o posledním přírůstku v kinech pro tento týden. Smutnou zprávou hned na úvod budiž to, že My dva a křen je filmem natolik, řekněme, průměrným, očekávatelným a klasickým, že se o něj nedají opřít žádné sarkastické poznámky ani jiná zábavná slovní ekvilibristika. Vánoce vám tudíž nezpříjemním, což je na druhou stranu zpráva...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu My dva a křen


DVD a Blu-ray filmu My dva a křen

Zatím nevyšlo.


Související články

17.7.2016 12:31 Víkendový výplach #358 o dinosaurech a lekačkách Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
1.12.2013 19:46 Deset vzpomínek na Paula Walkera Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
17.7.2012 15:13 Captain America fasuje nového parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
9.6.2012 17:29 Thorův parťák mění tvář, Captain 2 bude bavit Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.4.2012 14:48 Captain America hledá parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.