Muži v černém 3

Men in Black III

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Muži v černém 3

Muži v černém 3 /2012

Režie: Barry Sonnenfeld

Hrají: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve

Česká premiéra: 31.5.2012

USA premiéra: 25.5.2012

Na DVD od: 26.9.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Muži v černém 3

V kostce: "Agent J se musí vypravit do minulosti, aby zabránil smrti svého kolegy a zachránil budoucnost. A hraje ho Will Smith, takže je u toho cool, hláškuje a motá se kolem něj spousta mimozemšťanů a sympaťák Josh Brolin. Třetí Muži v černém jsou lehce nadprůměrná podívaná, která vám rozhodně nezkazí odpoledne, nic víc než nenáročnou zábavu se solidními triky ale radši nečekejte. "

Galerie obrázků filmu Muži v černém 3


Recenze filmu Muži v černém 3

Přiznám se, že jsem nikdy moc nepochopil popularitu Mužů v černém. První díl byl fajn, o tom se s nikým přít nebudu, ale už když jsem na něj před lety omylem zašel podruhé do kina, celkem jsem peněz za lístek litoval. Co se týče druhého dílu, ten osobně považuji za jeden ze škraloupů na kariéře Willa Smithe. Ale deset let je dlouhá doba na to, aby člověk odpustil, zapomenul a při oznámení třetího dílu si maximálně posteskl, že si hlavní hvězda měla radši vybrat sequel Mizerů nebo Já, robot. A...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Muži v černém 3


DVD a Blu-ray filmu Muži v černém 3

Zatím nevyšlo.


Související články

20.2.2017 22:00 První fotka obsazení nového Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.2.2017 00:10 Nicole Kidman si zaplave s Aquamanem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
27.1.2017 11:17 Black Panther verbuje staré známé Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
26.1.2017 14:00 Predátor vs. Punisher Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
20.1.2017 01:00 Rock dostane vlastní comicsárnu od DC Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Will Smith, Tommy Lee Jones, Rip Torn, Barry Sonnenfeld ... vrací se celá parta. Nejen to, přibude k nim sexy Gemma Arterton a Nicole Scherzinger, skvělý Josh Brolin, Alec Baldwin, Sharlto Copley, Jemaine Clement ... třetí Muži v černém to očividně hodlají rozjet ve velkém (a ve 3D, jinak by to nebyla správná trojka). Aby ne, první i druhý díl vydělaly čtyřnásobek svých rozpočtů, a tak studio prakticky jen čekalo, než se uvolní kalendář agentům "J" a "K" i režiséru Barrymu Sonnenfeldovi. I když, zrovna Tommy Lee Jones si tu zřejmě moc nezahraje, podle všeho totiž Smithův "J" vyrazí do roku 1969, aby tu s "K" juniorem zachránil planetu Zemi před zloduchem Borisem (Clement). A mladého "K" ztvární Josh Brolin. Máme se na co těšit. Druhý díl sice mnozí označují za podstatně slabší (osobně jsem se u něj bavil úplně stejně jako u jedničky), od Mužů v černém se ale nic jiného než stopáž nadupaná skvělými hláškami a legračními emzáky čekat nedá. Kvalitní akce ve stereoprostoru by v tomhle případě měla být až jako bonus.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.