Muži, co zírají na kozy

The Men Who Stare at Goats

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Muži, co zírají na kozy

Muži, co zírají na kozy /2009

Režie: Grant Heslov

Hrají: George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges, Robert Patrick

Česká premiéra: 1.4.2010

USA premiéra: 6.11.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Muži, co zírají na kozy

V kostce: "Bob je znavený reportér, kterému manželka zahnula s jednorukým šéfem. Proto se jako ublížený muž rozhodne zocelit v Iráku. Na cestě potká záhadného Lyna, který mu začne vyprávět historku o tom, že je rytířem Jedi z tajného řádu Nový věk... Koncepčně zajímavý film se spoustou roztomilých pomrknutí je bohužel zábavný pouze v maličkostech a dílčích scénách, kde mají herci možnost se vyblbnout. Příběh samotný působí poněkud stroze a vyžaduje velkou dávku soustředění a trpělivosti, aby vůbec dával nějaký smysl. Bezpochyby nejvlažnější "vtipná komedie" roku."

Galerie obrázků filmu Muži, co zírají na kozy


Recenze filmu Muži, co zírají na kozy

Titul, jehož název má pro našince i jemně lascivní dvojsmysl, se vyznačuje následujícími  výraznými atributy:1) Hraje v něm spousta známých herců, jejichž obvykle honoráře v součtu dávají zhruba celý rozpočet tohoto filmu!2) George Clooney si myslí, že je rytíř Jedi, což je v rámci dialogů s člověkem, který rytíře Jedi hrál, opravdu vtipné.3) George Clooney ze sebe dělá úplné hovado.4) George Clooney ale není větší hovado než Jeff Bridges.5) Ewan McGregor se v rámci dokonalé asimilace do ansá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Muži, co zírají na kozy


DVD a Blu-ray filmu Muži, co zírají na kozy

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
14.2.2017 17:10 První dojmy: T2 Trainspotting Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
9.2.2017 13:21 Další Star Wars? Bohužel ano Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
27.1.2017 11:17 Black Panther verbuje staré známé Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

George Clooney si umí vybírat filmy. Natáčí si to, co ho baví a když dojdou peníze, udělá Dannyho parťáky nebo nějakou jinou sázku na jistotu. A pak se zase vrací tam, kde mu je nejlépe. U Man Who Stare at Goats ale nejspíš spojil příjemné s užitečným. Hlavním hrdinou bude mladý válečný zpravodaj Bob Wilton, jenž v Iráku narazil na něco, co mu může zařídit nejen Pulitzera, ale možná i kulku do hlavy. Potkal totiž Lyna Cassadyho. Vojáka, jenž mu tvrdí, že je jedním z absolventů tajného vojenského programu, při němž se ke slovu dostaly i nějaké ty paranormální jevy. Vyzrazení tohohle státního tajemství by ale mohlo být pro oba dva velmi nebezpečné. Při pohledu na obsazení to vypadá, že Man Who Stare at Goats má hodně zajímavý scénář, protože sehnat do jednoho filmu McGregora, Spaceyho a Bridgese nejspíš nebyla žádná legrace. Grant Heslov ale právě dobré scénáře psát umí. Za Dobrou noc a hodně štěstí si odnesl nominaci na Oscara a dnes už si asi jen málokdo vzpomene, že před lety dělal křoví Schwarzeneggerovi v Pravdivých lžích. Jako režisér sice příliš zkušeností nemá, ale Clooney mu jistě jako kamarádovi a kolegovi v případě nutnosti rád pomůže.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.