Muž z oceli

Man of Steel

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (335)
Plakát k filmu Muž z oceli

Muž z oceli /2013

Režie: Zack Snyder

Hrají: Henry Cavill, Amy Adams, Russel Crowe, Kevin Costner, Diane Lane, Michael Shannon

Česká premiéra: 20.6.2013

USA premiéra: 13.6.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Muž z oceli

V kostce: "Smyslová přesilovka na úkor hloubky, která ovšem zapouští velmi silné kořeny. Warneři by měli Snyderovi děkovat v hlubokém předklonu. A diváci? Ti jeho tour de force ocení zpětně, až se bude vzpomínat, kdo vlastně novou éru DC Comicsu spolu s Nolanem vystřelit na vyšší orbit. "

Galerie obrázků filmu Muž z oceli


Recenze filmu Muž z oceli

Po novinářské projekci nejvíc super hrdiny jsem si musel dát pár dní pauzu. Dvanáctiletý geek ve mě totiž řval nadšením a zmateně blekotal něco o maximálním hodnocení. Jasně, byl v tom IMAXu spolu s mým okoralejším já, které už si pomalu začíná myslet, že se ty komiksové skopičiny ve vší crossoverové, restartovací a týmovací horečce začínají blížit pomyslnému vrcholu, ze kterého se už pojede jenom z kopce, jenže... kde je ten vrchol? Je to Muž z oceli? Není. Ale právě on naznačuje, jak moc ko...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Muž z oceli

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Muž z oceli

Zatím nevyšlo.


Související články

13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
3.12.2016 12:00 Aquaman dorazí později Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
3.11.2016 14:25 Hollywoodská hvězda pro Miladu Horákovou Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
17.10.2016 00:01 Affleck na první příčce, Max Steel katastrofou Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
14.10.2016 11:30 Fantastická zvířata budou mít 5 dílů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Po úspěchu "Třístovky" se předpokládalo, že se ze Zacka Snydera stane jeden z těch režisérů, kteří za malé peníze točí megaúspěšné velkofilmy. Snyder ale očekávání naplnil jen částečně - pořád je schopný natáčet velkolepé snímky za peníze, za které si Jerry Bruckheimer kupuje svačinu, jenže s tím vyděláváním už to tak slavné není a s diváckým přijetím vlastně také ne. Doteď si totiž Snyder točil, co se mu zachtělo (Watchmen, Legenda o sovích strážcích, Sucker Punch) a Warneři, vědomi si jeho ohromného potenciálu, mají v plánu jednu ze svých největších hvězd kapánek zkrotit. Což možná v souvislosti s comicsovým hrdinou Supermanem, kterého studio jednoduše musí natočit, protože by mu jinak propadla práva, zní trochu podivně, ale ono se to má tak: v případě Muže z oceli budou za Snyderem stát producenti (v čele s Christopherem Nolanem!), kteří budou mít jistě ucelenou vizi a Snydera budou brzdit, když bude potřeba. A hlavně: Superman je tak neskutečně provařená značka, že si skoro nelze představit její neúspěch. Jistě, pořád je tu Singerův Superman se vrací s celosvětovými tržami pod čtyři sta milionů, tedy hluboko pod očekáváním. Jenže Singer natočil retro-poctu Donnerovi, která nikoho nezajímala. Něco takového u Snydera nehrozí, v jeho případě se můžeme těšit na návrat ke kořenům postavy (film by se měl motat kolem mladého Kenta, který cestuje po světě a "teprve se hledá") a hlavně na nálož akce, která nám bude vypalovat zorničky a trhat ušní bubínky. A co si budeme povídat - pokud Snyder konečně využije akční potenciál Supermana, diváci se na film pohrnou ve velkém. Protože to je něco, co zajímá snad každého. Navíc se podívejte na to obsazení! Kevin Costner jako Jonathan Kent, Diane Lane jako jeho družka Martha? Russel Crowe jako Jor-El, Amy Adams jako Lois Lane? Michael Shannon jako generál Zod? Ale no tak, tohle prostě musí být pecka, jíž se snad podaří zvrátit trend posledních týdnů, kdy diváci ztrácejí zájem o comicsové adaptace. Vrací se legenda. To by bylo, aby se jí to na druhý pokus nepodařilo!

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.