Muž taiči

Man of Tai Chi

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Muž taiči

Muž taiči /2013

Režie: Keanu Reeves

Hrají: Keanu Reeves, Tiger Hu Chen, Iko Uwais, Karen Mok, Jeremy Marinas

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Muž taiči

V kostce: "Naivní režijní debut, hloupoučký scénář a karty rozdané až příliš na vážno a doslovně. Kdyby to Reeves pojal jako žánrové cvičení nebo lehkou komedii, možná by mu prošla i tu a tam slabší technická stránka. Takhle je to jen béčko s křečovitou krizí osobnosti. "

Galerie obrázků filmu Muž taiči


Recenze filmu Muž taiči

Na Man of Tai Chi jsem se docela dost těšil. Ano, režírující Reeves měl být velkou výstrahou, ale vždyť ono to celé vypadalo jako zpětné poděkování celé hongkongské kinematografii, za všechny ty dary, ze kterých celá trilogie Matrixů spokojeně vydolovala stovky milionů dolarů! Reeves, který občas hodně bloudí po východních filozofiích, obsadil do hlavní role Tigera Chena - Yuen Woo-Pingova chráněnce, který se s Reevesem popral už v Matrix Reloaded (scéna v lobby Francouzova domu). Vedlejší fi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Muž taiči

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Muž taiči

Zatím nevyšlo.


Související články

8.11.2016 09:21 Největší akční mlátičky spojí síly Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
7.5.2014 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Duben 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
9.4.2014 14:00 Reeves a nový Základní instinkt? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
5.2.2013 15:00 Nářez #5: Jet Li cvičí taiči Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když už se nějaký herec rozhodne vyzkoušet si režii, obvykle sáhne po nějaké osobní látce, dramatu nebo prostě po něčem, z čeho by mohl koukat Oscar. Vypadá to, že Keanu Reeves to ale vidí úplně jinak. Jeho režijním debutem má být akční drama Man of Tai Chi. Děj se odehrává někde v Pekingu a hlavní hrdina se dostane do ošemetné situace, kdy bude muset sáhnout na dno svých sil a zároveň obětovat hodně z toho, co mu je drahé. Ale hlavně u toho nejspíš zmlátí spoustu lidí. Keanu Reeves si střihne jednu z vedlejších rolí a v té nejhlavnější se objeví Tiger Hu Chen, jenž si to mimochodem rozdá i s Iko Uwaisem, drsňákem z letošní bomby The Raid. A aby toho nebylo málo, akční scény má na starost pravděpodobně nejvýznamnější bojový choreograf všech dob Yuen Woo-ping, zodpovědný za Kill Billa, Matrix, Fist of Legend, oba filmy o Opilém mistrovi nebo Iron Monkey. Znalci vědí, ti ostatní budou nejspíš mile překvapeni, jak efektně lze někoho seřezat. 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.