Mupeti

The Muppets

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Mupeti

Mupeti /2011

Režie: James Bobin

Hrají: Loutky, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, John Krasinski

Česká premiéra: 9.2.2012

USA premiéra: 23.11.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mupeti

V kostce: "Tex Richman chce zlikvidovat staré mupeťácké divadlo a zabránit mu v tom mohou jen samotní Mupeti. Nezbývá nic jiného, než aby se stará banda dala zase dohromady a předvedla světu tu největší show. Je na ně ale svět ještě zvědavý? Mupeti po vynikajících trailrech nezklamali. Film je ideální zábava pro celou rodinu, která kombinuje jednoduchý humor pro děti, chytré hlášky pro dospěláky, skvělé písničky, dobře fungující vážnější momenty, zábavné živé herce a boží plyšáky. Pokud máte děti, běžte do toho. Pokud ne, tak se nestyďte a vyrazte do kina taky!"

Galerie obrázků filmu Mupeti


Recenze filmu Mupeti

Plyšoví Mupeti u nás moc fandů nemají a nikdy neměli, po jedné z nejlepších trailerových kampaní posledních let se to však změnilo a tahle parta okolo žabáka Kermita začala být vyhlížená bůhví ne jako dvojka Expendables. Popravdě ale nikdo moc nevěděl, co od filmu očekávat. Mupeti stáli vždycky hlavně na scénkách, písničkách a blbnutí. V několika celovečerácích už se sice objevili, ale pořád šlo hlavně o záležitost pro prťata a nostalgiky. Udělat z tohohle regulérní film, to už není žádná sra...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mupeti


DVD a Blu-ray filmu Mupeti

Zatím nevyšlo.


Související články

14.8.2016 12:40 Víkendový výplach #362 o Star Treku a olympiádě Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
14.4.2014 00:32 Kapitán Amerika dál vládne, porazil i Rio a Costnera Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
7.4.2014 00:19 Druhý Kapitán zlomil rekord a překonal i Thora! Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
31.3.2014 00:31 Noe vede za mořem, Marvel ve světě. A Arnold vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
23.3.2014 21:07 Divergent boduje! Nástupce Hunger Games nalezen! Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

U nás sice tak populární nejsou, ale za mořem se jejich sláva dá srovnat i s naším Krtečkem. Muppeti jsou banda divných loutek, které učí děti o světě, ale sami občas zažívají hodně šílená dobrodružství. A pokud jste někdy vstávali hodně brzy, tak jste je možná v televizi viděli. Teď je ale čeká celkem těžká věc. Jejich divadlo totiž končí a oni nemají kam jít, takže se budou muset začít pořádně snažit, aby z nich nakonec nebyli bezdomovci. Hvězda seriálu Jak jsem potkal vaši matku Jason Segel se z lásky k The Muppets vyznal už v Kopačkách, není tedy divu, že pro jejich nejnovější film napsal scénář a skládá hudbu. Za kamerou bude sedět James Bobin, jenž pracoval například na pořadech s Flight of the Conchords nebo Alim G. A čeká nás i opravdu velká přehlídka čestných roliček, v nichž by se měli objevit třeba Jack Black, Danny Trejo, Michael Cera, Zach Galifianakis, Katy Perry, Chris Cooper nebo Liza Minelli.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.