Mumie 3: Hrob Dračího císaře

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (170)
Plakát k filmu Mumie 3: Hrob Dračího císaře

Mumie 3: Hrob Dračího císaře /2008

Režie: Rob Cohen

Hrají: Brendan Fraser, Maria Bello, Luke Ford, Jet Li, Michelle Yeoh

Česká premiéra: 31.7.2008

USA premiéra: 1.8.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mumie 3: Hrob Dračího císaře

V kostce: "Jet Li vstal z mrtvých a rozhodl se ovládnout svět. Naštěstí je tu Rick O`Connell a jeho rodina, která mu v tom zabrání. Mizerně natočené akční scény tlačí třetí Mumii dolů. I když se ve filmu pořád něco děje, málokdy v té záplavě průměrných triků a papírem šustících dialogů člověk narazí na skutečně zábavný moment. Rádoby dobrodružná podívaná, která se tváří jako ideální rodinná zábava, je ve skutečnosti prvotřídní ukázkou promarněného potenciálu. "

Galerie obrázků filmu Mumie 3: Hrob Dračího císaře


Recenze filmu Mumie 3: Hrob Dračího císaře

Letošní rok je rokem dobrodruhů. V únoru se v našich kinech podruhé objevil Nicolas Cage a v pokračování Lovců pokladů předvedl snesitelný průměr, což bylo přesně to, co se čekalo. Před pár měsíci se po letech vrátil Indiana Jones a i přes určité neoddiskutovatelné kvality nedokázal bohužel navázat na starší díly. A teď je tu třetí Mumie, od které se dlouho nic nečekalo, ale po trailerech, které slibovaly hodně našlapanou akční zábavu, jsme se přeci jenom začali docela těšit. Bohužel zbytečně...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mumie 3: Hrob Dračího císaře


DVD a Blu-ray filmu Mumie 3: Hrob Dračího císaře

Zatím nevyšlo.


Související články

20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
14.12.2016 00:15 Spin-off s Harley Quinn natočí Ayer Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
11.12.2016 12:00 Víkendový výplach #379 o Padmé a Sebevražedném oddílu Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
9.12.2016 14:45 Legendární Kirk Douglas slaví 100 let Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Vzpomínáte ještě na první zprávy, kdy se o třetí Mumii uvažovalo jako o direct-to-video filmu? Jistě, každý člověk se zdravým rozumem už tehdá tušil, že tak velkou příležitost jak trhnout nějaký ten dolar navíc si producentni nenechají ujít. Netrvalo tedy dlouho a ve hře už byl jak Brendan Fraser, tak Rachel Weisz, které se ale třetí pouštní dobrodružství asi nehodilo do krámu. Na postu Evelyn O'Connell jí proto vystřídá neméně půvabná Maria Bello. Je jasné, že s takovým obsazením už jinam než do kina nemůžete, zvlášť když se k záporákům přídá Jet Li a Michelle Yeoh. A aby toho nebylo málo, na rodinné dobrodružství se připojí i O'Connel mladší. Ten z malého caparta vyrostl v muže, který je kdykoliv ochoten převzít otcovy otěže a sérii táhnout na vlastní pěst. Ano, zadní vrátka zůstávají klasicky otevřená a bude záležet hlavně na Fraserovi, jestli jimi do dalšího dílu s nováčkem Lukem Fordem projde také. Role maminy se zdá být nahraditelná. Nedá se bohužel říct, že by byl Cohen magnet na peníze, s přesunem Mumie na východ a obsazením Jeta Li do role hlavního záporáka (už se nemůžu dočkat, až kolem sebe bude kopat s cáry obvazu přes hlavu) ale série dostává nový potenciál, který by direct-to-video nemusel znamenat ani pro případnou čtyřku. Mumie se osvědčily jako pohodová zábava a sledovat čarodějnici Michelle Yeoh, prokletou mumii Jeta Li a O'Connelovic famílii, jak je nahání, to zní prostě bezva. Co já vím, třeba právě tohle bude odpovídat Cohenově krevní skupině.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.