Můj život v ruinách

My Life in Ruins

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Můj život v ruinách

Můj život v ruinách /2009

Režie: Donald Petrie

Hrají: Nia Vardalos, Richard Dreyfuss, Harland Williams, Caroline Goodall, Rachel Dratch

Česká premiéra: 5.11.2009

USA premiéra: 5.6.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Můj život v ruinách

V kostce: "Nia Vardalos se tentokrát nevdává v Americe, ale předvádí krásy Řecka. Má s sebou autobus plný turistů a jako správná průvodkyně je musí naučit, že jsou památky důležitější než nakupování suvenýrů. „Účastníci zájezdu po řecku“ nejsou žádným komediálním nebo romantickým zázrakem, jako zábavná procházka po slavných památkách ale obstojí bez problému. Alespoň v očích těch, kterým při zmíňce Vejdělkovy vieweghoviny nenaskakují pupínky na obličeji."

Galerie obrázků filmu Můj život v ruinách


Recenze filmu Můj život v ruinách

Vzpomínáte si ještě na Moji tlustou řeckou svatbu? Nečekaný kasovní trhák kdysi spustil vlnu etnických komedií, které se snažily napodobit jeho úspěch, ale z žádné už se takový hit nestal. A na hlavní hvězdu a scenáristku Svatby, Niu Vardalos, se pozapomnělo, protože od té doby nepřišla s ničím, co by alespoň vzdáleně připomnělo úspěch její prvního dítka. Kanadská rodačka se ale nevzdala a letos vrací do hry svoje oblíbené Řecko, o kterém se tentokrát nebude jen mluvit, nýbrž se tam rovnou po...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Můj život v ruinách

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Můj život v ruinách

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Romantické komedie pro ženy okolo čtyřicítky jsou filmy, které jasně dávají najevo, k jaké divácké sortě směřují. Právě jen a pouze ženy okolo čtyřicítky jsou totiž schopné na ně koukat. No co, my zas máme Jasona Stathama. Nia Vardalos se před sedmi lety na chvilku stala symbolem pro všechny ženy, které už mají mládí za sebou, ale stále ještě se jim nepodařilo najít toho správného chlapa. Moje tlustá řecká svatba byl hit a ze scénáristky a hlavní herecké hvězdy udělal celebritu. Ale jen na chvilku. Teď by se Nia Vardalos po pár filmech, které opravdu vůbec nikoho nezajímaly, ráda vrátila. My Life in Ruins bude příběhem sympatické skoročtyřicítky Georgie, která se rozhodne vrátit zpět ke svým kořenům a odstěhuje se do Řecka, kde začne pracovat jako turistická průvodkyně. Brzy ale i v Řecku začne řešit svoje problémy s muži a se svým životem. Naštěstí bude mít k ruce bandu sympatických turistů. Režíruje Donald Petrie zodpovědný za romantickou komedii Jak ztratit kluka v deseti dnech.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.