Mr. Brooks

Mr. Brooks

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Mr. Brooks

Mr. Brooks /2007

Režie: Bruce A. Evans

Hrají: Kevin Costner, William Hurt, Demi Moore, Dane Cook, Marg Helgenberger

Česká premiéra: 9.8.2007

USA premiéra: 1.6.2007

Na DVD od: 21.1.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mr. Brooks

Kevin Costner to nevzdává. Už je to sice pár let, co byl považován za hvězdu, na kterou lidi přijdou, i když natočí dokument o výrobě dětských plen v etiopských manufakturách, naštěstí doba Poslů budoucnosti a podobných hovadin už taky minula. Kevin Costner se snaží vydrápat se zpátky na vrchol a i přesto, že má celkem štěstí na zajímavé scénáře, jeho cesta bude ještě hodně dlouhá. Průlomovým filmem by mohl být ale právě Mr. Brooks. Costner si zahraje pana Brookse, obyčejného muže s hodně neobyčejným problémem. Do jeho života totiž občas zasahuje muž jménem Marshall. Magor, vrah a nekontrolovatelný psychopat. A problém je v tom, že pan Brooks a pan Marshall jsou jedna osoba. Schizofrenie je svině. To ale nic nemění na tom, že zkušená policajtka Attwoodová zavětřila stopu a půjde po ní jak dobře vycvičený vlčák, který nedostal dva dny nažrat. A její snažení je přesně to, co panu Marshallovi imponuje. Zdá se, že pan Brooks je v situaci, která pro něj nemůže za žádných okolností skončit dobře. Psychologických thrillerů na podobné téma už tu bylo několik, ale když se takováhle látka dá do ruky někomu, kdo své řemeslo ovládá, diváci jsou skoro vždycky spokojeni. Dobrých thrillerů se zajímavými herci totiž není nikdy dost. Otázka je, jestli je Bruce A. Evans, scénárista Ostrova hrdlořezů a režisér patnáct let starého Kuffse, tím pravým člověkem, který by měl Costnerovi pomáhat zpátky na vrchol. Pevně doufáme, že se všechno podaří tak, jak má. Costner by si totiž zase nějaký pořádný hit zasloužil.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Mr. Brooks

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Mr. Brooks

Kevin Costner už dávno není takovou hvězdou, jako býval před lety. Vodní svět mu naznačil, že s penězi se musí opatrně a Postman - posel budoucnosti ho doslova nakopl mezi nohy a ukázal mu, že publikum přeci jenom nesnese úplně všechno. I když se Costner snaží dostat zpátky nahoru a poslední dobou je jeho jméno spojeno s docela kvalitními filmy, diváci stále nepřicházejí. Mr. Brooks měl toho, co tančí s vlky, vrátit zpátky na vrchol, ale nepodařilo se to. Film se sice při rozpočtu pouhých dva...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mr. Brooks


DVD a Blu-ray filmu Mr. Brooks

Zatím nevyšlo.


Související články

31.10.2016 11:27 Rambo dostane novou tvář Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
5.6.2014 09:30 7 filmů mluvčí MFF KV Uljany Donátové Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
21.4.2013 12:42 Víkendový výplach #189 o Star Wars a Batmanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
14.5.2012 09:24 Důchodcovská pařba se Zuřícím býkem Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
16.1.2012 05:10 Dobojováno! Kdo vyhrál letošní Zlaté glóby? Rubrika: Novinky Diskuze: 43 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.